Hockeyers vieren feest in De Hooiberg Vakantiekiekjes Mevrouw H. Schmidt voor een opvallende 'Heineken-etalage' in Valetta (Malta) Nadat in het vorige nummer van Vers van 't Vat een aantal vakantie foto's stond, kregen we spontaan nog een aantal vakantiekiekjes op gestuurd. We wilden ze u niet ont houden. Martin Blote: "Ook in Florida- Cocobeach gaat iedereen voor Heineken Tijdens het feest in De Hooiberg werden de hockeyteams door de hockey- bond officieel gehuldigd voor hun prestaties op de Olympische Spelen ZOETERWOUDE - Donderdag 8 augustus was er iets speciaals te vie ren in De Hooiberg. Op deze avond werden in het ontvangstgebouw in Zoeterwoude het Nederlandse dames- en herenhockey-elftal offi cieel gehuldigd door de Nederlandse hockeybond voor hun fantastische prestaties tijdens de Olympische Spelen. In Atlanta wonnen de vrou wen brons terwijl de mannen met goud op Schiphol aankwamen. Op uitnodiging van Heineken, die sponsor is van de hockeybond, had den de festiviteiten rondom de hul diging plaats in De Hooiberg. Het feest werd overigens niet door Hei neken georganiseerd maar door de hockeybond zelf. Tijdens de informele bijeenkomst was er, naast een drankje, ook een buffet voor de ongeveer vierhonderd gasten. Behalve de hockeyers waren er ook medewerkers en bestuurders van de hockeybond en een groot aantal introducés aanwezig. Het werd uiteindelijk een zeer gezellige avond. Een leuke bekroning op het zeer succesvol verlopen Olympische toernooi. Het was dan ook niet ver wonderlijk dat beide hockey-elftal- len pas laat in de avond huiswaarts keerden. Meer over de Olympische Spelen en de rol van het Holland Heineken House vindt u op de pagi na's twaalf en dertien.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 8