vervolg van pagina 19 Overleden IN MEMORIAM A. AIT EL MAALAM Enkele weken voor zijn 50e verjaardag op 8 juli jl. werd A. Ait El Maalam ('Maalam') geconfronteerd met het gege ven dat hij aan een ernstige ziekte leed. Een ingrijpende operatie op 25 juli jl. heeft niet tot beterschap mogen leiden; kort na de operatie overleed hij. In de heer Ait El Maalam ver liest Heineken een Heineken- man in hart en nieren. Zijn trots op ons bedrijf droeg hij overal uit. Het grootste gedeel te van zijn bijna 25 jaar duren de Heineken-loopbaan heeft hij als Vorkheftruckchauffeur gewerkt, waarvan de laatste 10 jaar bij het Heineken distribu tiecentrum Hempoint te Amsterdam. Een vakman, die met behoud van eigen waar den en normen, zich perfect aanpaste aan het 'Hempoint wereldje'. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden en ken nissen. De teraardebestelling vond plaats in Marokko, het geboorteland van de heer Ait El Maalam. IN MEMORIAM T.D. SINKE Wij ontvingen het bericht dat op 12 juli jl. na een kort ziekbed IN MEMORIAM Het bericht van een vliegtuig ongeluk is voor velen van ons altijd ver weg, doch plotseling is dit dichterbij dan wij dachten. 15 juli 1996 zal in de geschiede nis van onze Heineken Fanfare als een tragische dag worden herinnerd. Als gevolg van de vliegramp op vliegveld Welschap te Eindho ven, kwamen hierbij naast de vier bemanningsleden, 28 jon ge talentvolle muzikanten om het leven van het fanfarekorps der Koninklijke Landmacht. op 58-jarige leeftijd is overle den, de heer Theo Dorus Sinke. De heer Sinke kwam in augus tus 1963 in dienst van de Amstel Brouwerij als gistver- zorger. Sedert september 1973 was hij deelnemer van de Hei neken Invaliditeitsregeling. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte bij de ver werking van dit verlies. IN MEMORIAM R.H. DE VRIES Tot onze ontsteltenis werden wij donderdag 1 augustus geconfronteerd met het plotse linge overlijden van Roel de Vries. Hij werd 50 jaar. Roel is op 13 augustus 1962 in dienst gekomen bij de Zwarte Kip in Hattern, waar hij 20 jaar heeft gewerkt. Hierna werd Roel overgeplaatst naar het Regionaal Service Centrum N/O Nederland waar hij bin- nenmonteur/magazijnbeheer- derwas. Wij hebben Roel gekend als een collega die niet direct op de voorgrond stond maar wel dui delijk zijn mening naar voren bracht. Een collega waar je op kon bouwen en dit niet alleen om zijn vaktechnische kennis maar vooral om zijn persoon lijkheid. Wij verliezen een bij zonder fijne collega maar ook voor velen van ons een goede vriend. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden en ken nissen. Hierbij bevonden zich ook twee leden en één voormalig lid van onze Heineken Fanfare m.n. John Verdonk, Falco Vegelin en Frans van Rossum. Voor twee fanfareleden, Ashley Houdijk en Nicole Adams die zich bij de overledenen bevon den, was er nog hoop. De ver wondingen van Ashley, de jongste van het gezelschap, waren echter zo ernstig dat hij hieraan op 21 juli is bezweken. Nicole Adams vecht nog steeds voor haar leven. Een mooie muziekreis naar Ita- IN MEMORIAM C. OUDT Op zondag 4 augustus jl. is op 33-jarige leeftijd overleden de heer Clemi Oudt. Clemi kwam via het uitzend bureau in 1984 in vaste dienst bij Heineken Den Bosch bij de afdeling Verpakken. Binnen de afdeling Verpakken was hij een gewaardeerd en sympathiek collega. Vol over gave heeft Clemi actief meege werkt aan de veranderingspro cessen van de laatste paar jaren. Hierbij vervulde hij een rol die respect afdwong. Bij moeilijke momenten bleef hij wijzen op de positieve effecten hiervan, met een ogenschijn lijk rustige uitstraling. Clemi was een jonge man die zich te allen tijde dienstbaar opstelde en zichzelf volledig wegcijfer de. Binnen de Heineken Fanfare vervulde hij de functie van Commissaris van Materiaal. Het wel en wee van "zijn" ploeg verzorgers lag hem na aan het hart. Als geen ander wist hij wanneer 't tijdstip aan gebroken was om voor zijn ploeg extra aandacht te beplei ten binnen het bestuur. Het bericht van het heengaan van Clemi werd binnen de Hei- neken-gemeenschap opge volgd door een onbehaaglijke stilte. Wij vragen ons af waar om zulk een jong leven uit ons midden wordt weggerukt. Wij hopen van ganser harte dat lië werd op tragische wijze beëindigd. Een ondraaglijk ver lies voor de directe nabestaan den. Ook een verschrikkelijk verlies voor onze Heineken Fanfare die deze jonge talentvolle muzikanten zeer zal missen. Wellicht een weinig troost kunnen wij putten uit de vele muzikale hoogtepunten die wij samen met hen mochten bele ven. Bestuur en Commissie van Advies Heineken Fanfare zijn vrouw Ineke en hun kin deren Jeffrey en Rebecca en de overige familieleden de komen de tijd de kracht mogen vinden dit enorme verlies te kunnen dragen. Overleden gepensioneerden De heer G.J. Teuben (74) is overleden op 13 juli 1996. Hij trad op 15 mei 1950 in dienst van Amstel. Sinds 1 mei 1987 was de heer Teuben met pen sioen. Op 11 juli 1996 is de heer J.J. Kampmeijer (75) overleden. De heer Kampmeijer is op 1 april 1944 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 decem ber 1985 met pensioen gegaan. De heer J.A. Tyveleijn (73) is overleden op 29 juli 1996. Hij trad op 1 april 1969 in dienst te Amsterdam. Sinds 1 februari 1988 was de heer Tuyvelijn met pensioen. Op 6 juli 1996 is de heer J.C. vanBeynen (74) overleden. De heer Van Beynen is op 4 janu ari 1965 in dienst getreden te 's-Hertogenbosch. Hij is op 1 maart 1987 met pensioen gegaan. De heer B.G. van den Berg (76) is overleden op 14 juli 1996. Hij trad op 23 april 1935 in dienst van Amstel. Sinds 1 juni 1985 was de heer Van den Berg met pensioen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van hun verdriet. RECTIFICATIE In Vers van 't Vat 7/96 is een storende fout geslopen in het overlijdensbericht van de heer B.RM.M. Hoogeweegen (77). Abusievelijk is vermeld dat de heer Hoogeweegen op 1 sep tember 1937 in dienst is getre den van Coebergh. De heer Hoogeweegen is echter in dienst getreden van Hulstkamp 6- Zoon Er Molijn. De heer B.RM.M. Hoogeweegen was de laatste directeur van Hulst kamp, voordat het Rotterdam se bedrijf in 1961 werd overge nomen door Hoppe.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 22