AFSCHEID R RIETVELD AFSCHEID P. VAN TOU den bosch - Op donderdag 11 juli vond de afscheidsreceptie van de heer Van Tour (montageleider) plaats. De heren Ubbink en Van der Meulen ont vingen Peter van Tour en zijn vrouw, waarna de ontvangst werd voortgezet in de Cambrinuskelder. Daar werd Peter van Tour toegesproken door de heer Van de Bovenkamp. Hij sprak zoeterwoude - Op 28 juni jl. nam Rolf Bürmann afscheid van Hei- neken na een dienstverband van ruim 30 jaar. Samen met zijn familie werd Rolf in de bloemen gezet. Voordat het officiële gedeelte begon kregen Rolf en zijn familie in de brouwerij te Zoeter- woude een rondleiding. Het spreekt voor zich dat bijzondere aandacht uit ging naar de afdeling Brouwen waar Rolf als Wachtchef werkzaam was. Volgend op de rondleiding werd hij toegesproken door de Productie manager Brouwen, Maarten Haitink. Van de afdeling kreeg Rolf de traditio nele spindel overhandigd, waarmee in het verleden het suikergehalte van de den bosch - De heer A. Rietveld (projectmanager) nam vrijdag 5 juli afscheid van Heineken. Arie Rietveld werd ontvangen door de heren Ubbink, Van der Meulen en Van de Bovenkamp. Gezamenlijk gingen zij naar de Cambrinuskelder. De heer Van de Bovenkamp schetste hoe Arie Rietveld op zijn eigen wijze, gepaard gaande met de van hem bekende humor, zijn projecten voor elkaar kreeg. Na een toespraak van een zake lijke relatie, nam Arie Rietveld zelf het woord. Tot slot verrasten zijn naaste collega's hem met een leuke sketch en een verborgen opgesteld bouwwerk. Daarna kon iedereen Arie Rietveld persoonlijk de hand schudden. over de nauwgezetheid waarmee Van Tour zijn werkzaamheden altijd had verricht. Na de toespraak bracht de uit de Tour gestapte wielerploeg S.T.M.T hulde aan hun 'gele-truidrager' met een lied en champagne. Peter van Tour sprak vervolgens nog een kort dankwoord. Hierna kon iedereen hem de hand drukken. wort werd bepaald. Tevens ontving Rolf een fotolijst met daarin de drie brouwerijen waar hij als Wachtchef actief is geweest. Vervolgens sprak oudcollega Rinus Herblot hem toe, die enkele wijze lessen gaf over de inde ling van de nieuw verworven vrije tijd. Na Rolfs dankwoord was er tijd voor het werkelijke afscheid van de vele collega's en oud-collega's.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 20