Tachtigste Vierdaagse Nijmegen De W.S.V. Den Bosch liep mee in de Vierdaagse Nijmegen 96 DE IJMEEGSE VIERDAAGSE 1996 De erdaagse elk jaar weer een feest, Wa, vele nationaliteiten samen komen Eer, teel jaar hebben we weer kunnen dromen Voo de eerste stap, die je nu zet Dus tpgelet. Dit ar voor de tachtigste keer En doen je voeten nog zo zeer Je langt telkens weer naar deze dag En is het leven soms eens zuur Je l nje vier dagen ontspannen In, e prachtige natuur En beleeft al het mooie Wi ms land te bieden heeft En at kan je nog meer wensen Vet •oedering tussen al die mensen Zo tar die hier één zijn met elkaar En an nog even een stukje door Oh Brabantseland Da '00 jaar bestaat, en in m 'n relaas Non ik dan even Cuijk aan de Maas Er, dit gebied, zingen we ons hoogste lied "H leven is goed in het Brabantse land En eken we de ponton-brug over Na de andere kant Zo ten we weer even vrolijk in Gelderland En 'ij met onze vereniging van Heineken bier He en samen veel plezier Et tten 's avonds vermoeid op een terras Da komt zo 'n pilsje best van pas Ht ken, onze sponsor Is motor achter deze tocht. Et bben we al die kilometers achter de rug Di slaan we een brug D. naar het grote plein V duizenden mensen samen zijn Et oepen met een luid hoera Vi iladiola net onze bloemen in de hand Ze ons verstand Ga bye, aufWiedersehen, grüss Gott, Tc iens of hoe dan ook D roeten, en tot het volgende jaar A veel respect en dank Vi het Heineken-comité V de goede verzorging Et 'ot slot zowaar V i'tten er weer de pas in Vi het volgende jaar Et laan nog even een groot kruis E ervolgens weer met volle moed naar huis NIJMEGEN - Dit jaar werd voor de tachtigste keer de Vierdaagse in Nij megen gehouden. Tijdens deze editie liepen 26 leden van de Wandelsport vereniging Den Bosch mee. Drie van hen liepen de Vierdaagse voor de eer ste maal. Medelid Gijs Broere uit Zoe- terwoude deed dit jaar echter al voor de 25ste keer mee. Hij liep 23 keer de vijftig kilometer per dag en twee keer de veertig kilometer per dag. Dat is in 25 jaar bijna vijfduizend kilometer! Jeanne Verschuren van de W.S.V. Den Bosch liep voor de vijfde maal mee. Zij schreef het gedicht hiernaast over de Vierdaagse.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 11