GRATIS 06-IUU OP FLESJES HEINEKEN BIER I EU WE KELDERBIER- INSTALLATIE A'STAD 1:1 I zoeterwoude Binnenkort komt er op alle achteretiketten van flesjes Heineken bier een 06-nummer te staan. Dit (gratis) nummer vervangt op termijn het telefoonnummer 071- 5456456 van de afdeling Consumen tenservice in Zoeterwoude. Later dit jaar volgt vermelding van het nieuwe nummer op de flesjes Kylian, Lingen's Blond, 1997 en op alle Heineken blik verpakkingen. Heineken volgt hiermee de trend bin nen de voedingsmiddelenindustrie om consumenten de mogelijkheid te geven bij eventuele vragen of klach ten rechtstreeks (en gratis) het betrok ken bedrijf te bellen. Tot nu toe kon de consument Heineken alleen maar schriftelijk bereiken via een ant woordnummer. Die vragen werden vervolgens ook schriftelijk door de afdeling Consumentenservice beant woord. Daarnaast was er uiteraard het bestaande telefoonnummer in Zoeter woude, maar dat werd nooit op de flesjes vermeld. Door de invoering van het 06-nummer kunnen consumen ten rechtstreeks mef Consumenten service bellen. De drempel zal daar door een stuk lager komen te liggen, zo verwacht Rose Hazebroek van de afdeling Consumerttenservice. Maar dat kan ook een extra belasting geven voor de twee medewerkers van die afdeling. extra telefoontjes "Omdat we nu nog niet kunnen inschatten hoeveel extra telefoontjes er door het 06-nummer per dag bij zullen komen, hebben we voor vier maanden de hulp ingeroepen van een bureau in Zoetermeer. De medewer kers daarvan beantwoorden de tele foon met 'Heineken Consumenten service' en schakelen deze bij klachten vervolgens rechtstreeks naar ons door." Ze vervolgt: "Aanvragen voor jaarver slagen, shopfolders, enzovoort hande len deze 'ingehuurde' bureaumede werksters zelf af. De binnengekomen telefoontjes worden bovendien door hen geregistreerd. Zo zullen zij onder meer voor ons bijhouden op welke tijdstippen de meeste telefoontjes bin nenkomen. Het kan bijvoorbeeld zijn dat er door de verruimde openingstij den van de winkels steeds meer con sumenten tussen 18.00 en 20.00 uur gaan bellen. In dat geval zullen we ervoor moeten zorgen dat de telefoon ook 's avonds door een van ons bemand wordt. Maar de eindconclusie kan uiteraard pas na vier maanden worden getrok ken." hummers Het 06-nummer (06-0227789) kan overigens ook buiten werkuren ge beld worden door medewerkers van Heineken die een klacht hebben over een flesje bier. Wie Rose Hazebroek en Anja Buitenman intern willen berei ken, kunnen hen rechtstreeks bellen via de telefoonnummers (071-545) 7406 en (071-545)7405, of via hun faxnummer (071-545)8099. amsterdam - Het Heineken Ont vangstcentrum (A'Stad) aan de Stad houderskade in Amsterdam beschikt sinds kort over een nieuwe kelder- bierinstallatie. Deze is er geplaatst ter vervanging van wat eens de eerste kelderbierinstaflatie binnen Heineken was. De toenmalige Kuiperij in Amsterdam had in 1982 de primeur. Om geïnteresseerden die op A'Stad worden ontvangen tijdens de rondlei dingen de laatste stand van zaken te kunnen laten zien, is gekozen voor de plaatsing van een nieuwe kelderbierinstaflatie. In de ruimte 'de Proeverij' is via een schuingeplaatste ruit een vijftal kelderbiertanks zichtbaar. "Het wordt geen onderdeel van onze standaard rondleidingen. Uiteraard wel van de vele rondleidingen die wij verzorgen voor horeca- relaties", aldus de Amster damse chef Ontvangsten, Bard Schiphorst. Kelderbierinstallatie op een presenteerblaadje

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 6