HOLLAND HEINEKEN Holland Heinéken House MOUSE IN ATLANTA V TVSTUDK ?el bruint afé Jfe ontmoetings- plaats v ^EINEKEI zeilboot ©5£6£££_ Imolen Hollandse decoratie Ook deze Olympische Spelen (19 juli tot en met 4 augustus in Atlanta) kunnen sporters, sponsors, pers en andere genodigden uit ons land terecht in een speciaal Holland Heineken House. Dit naar aanleiding van het succes van vier jaar geleden in Barcelona. Het Holland Heineken House bleek toen in een duidelijke behoefte te voorzien. Zo kon 'onze' Ellen van Langen hier haar gouden zege op de 800 meter vieren. Of de Spelen dit jaar (veel) goud voor Nederlandse sporters zullen brengen is nog even afwachten. Het tuis is er echter klaar voor... J^e naam 'Holland Heineken Holl is se' is wellicht iets verwarrend. Het gaat namelijk niet om een speciaal ngericht huis, maar om een afge huurde aaneengesloten ruimte in het Terrace Garden Inn Hotel. Dit hotel igt in de gezellige en centraal gelegen wijk Buckhead. In de speciaal afge huurde ruimte kan iedereen behalve voor informatie, ook terecht voor ech te Hollandse lekkernijen zoals kaas, drop en niet te vergeten ons eigen Hei neken bier. Er worden dagelijks verse bloemen uit Nederland overgevlogen en uiteraard zullen ook de Nederland se dagbladen aanwezig zijn. JLVMPISCH JOURIUAAL Ook het Olympische journaal dat u thuis via de televisie kunt volgen, komt rechtstreeks uit het Holland Hei neken House. Voor degenen die in Atlanta verblijven is hier elke morgen het Nederlandse ontbijt-programma van NOS Studio Sport live te horen en te zien. Heineken-medewerkers de gelegen heid deze tegen een sterk gereduceerd tarief af te nemen. Hiervoor was veel belangstelling. De pakketten be stonden uit twee vliegtickets naar At lanta op basis van Economyclass, een hotelkamer voor twee personen in het Terrace Garden Inn Hotel en twee toe gangskaarten per dag per persoon voor nader te bepalen wedstrijden. Ze werden 14 juni onder de belang stellenden verloot. De gelukkige 6 'winnaars' waren J. Böhm (Z'Wou), mevrouw M. Ketting (A'Stad), mevrouw E. Boutkan (Z'Wou), B. Beurskens (Z'Wou), F. Holvast (R/Cr), F Rprtnc pn R Dipkmpipr fhpiHpn Joke van Schie had nooit verwacht dat ze ingeloot zou worden en was dan ook blij verrast toen ze bericht kreeg dat ze in aanmerking kwam voor een Atlanta-pakket. "Ik ver wacht daar één groot feest aan te tref fen", vertelde ze kort na de verloting aan de redactie. "Het lijkt me ook enig om zoiets groots als de Olympische Spelen mee te maken. De sportonder delen die ik bij zal wonen zijn hockey, paardensport en atletiek. Ik ga eigen lijk voor dat laatste. Favorieten heb ik nno nipt maar ak NpHprland een paar Verder is er een informatiebalie, waar bezoekers terecht kunnen voor info over wedstrijdprogramma's, nog ver krijgbare toegangskaarten, openbaar vervoer, toeristische attracties, het programma van het Holland Heine ven House en de Heineken Shop. Ook wordt elke dag op een vast tijdstip een happy hour ingesteld. Dit schema laat uiteraard ruimte voor spontane inval len als het vieren van verjaardagen en hopelijk vele) medailles. Want ook de Nederlandse sporters komen naar het Holland Heineken House. SPECIALE PAKKETTEIM Sinds medio 1995 kon al worden geboekt voor een speciaal arrange ment van zes dagen in het Holland Heineken House tijdens de Olympi sche Spelen in Atlanta. Omdat er begin juni nog een aantal van die pakketten over was, kregen Bouwtekeningen van het Holland Heineken House in Atlanta, gemaakt door het Heineken Bouwadviesbureau Z'Wou), mevrouw G. Wilting-ter Smitten (A'Wet), J. Hasan (Z'Wou), A. Burik (Z'Wou), H. Stekelenburg (Hoofddorp), P. Koot (A'Scha), A. Wil- lemse (H'Bosch), mevrouw F. Tjaarda (A'Wet), H. Gieling (Hoofddorp) en mevrouw J. van Schie-Ouwersloot (Z'Wou). medailles wint wordt het een extra groot feest", aldus Joke van Schie. Overigens verlengt zij haar zes dagen in Atlanta met nog een week vakantie om nog meer van Amerika te kunnen zien.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 5