II 3. li Amstel met z'n Allen Hengelfeest voor personeel Zaterdag 7 september wordt voor de (oud) medewerkers van vervolg van pagina 19 DANKBETUIGINGEN Wij waren verrast door het mooie bloemstuk en het dran kenpakket die werden bezorgd ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. Ria en Loek Opdam 1 Juni 1996 was de dag waarop mijn VUT-tijdperk begon. In verband hiermee was er op 30 mei een gezellig samenzijn in de Raadskelder te Rotterdam. En gezellig was het vonden Anita en haar 'Vutter'. Jullie aanwezigheid, de prachtige cadeaus en bloemen hebben wij zeer op prijs gesteld. We willen dan ook graag iedereen die op enigerlei wijze hieraan heeft meegewerkt en/ot bijge dragen heel hartelijk bedan ken. Rien en Anita Goudswaard Op 1 mei is mijn afscheidsre ceptie op een voor mij wel heel bijzondere wijze gevierd. Teza men met mijn vrouw Marjan, zoon Guido en zijn vriendin Isabelle heb ik enorm genoten van deze informele bijeen komst. Het cabaret-optreden van de afdeling Fiscale Zaken, ondersteund door de huismu sicus van café De Twee Zwaan tjes, was van grote klasse! Nooit geweten dat we zulke begaafde vocalisten in ons midden had den. Mijn grote dank gaat uit naar alle collega's en oud-colle ga's die eraan hebben meege werkt dat 1 mei voor mij een dag is geworden waaraan ik met buitengewoon plezier zal terugdenken. Dank ook voor het afscheidscadeau waarmee ik werd verrast: een jubileum boek plus EXPORTkist, gevuld met boeken op het gebied van mijn hobby, de Nederlandse geschiedenis. Een afscheid van het werk betekent voor mij geen afscheid van de Heineken collega's. Ik hoop jullie in de toekomst nog vaak te ontmoe ten. K. Nap Hiermede wil ik u, ook namens mijn kinderen, bedanken voor de sfeervolle laatste groet in de vorm van een verfijnd bloem stuk bij het overlijden van mijn man d.d. 19 juni jl. Het bewees dat, in tegenstelling tot wat vaak in de media geschreven wordt, uw concern niet alleen bestaat bij de gratie van geld verdienen en winst maken maar dat ook de menselijke waarden in het leven in acht worden genomen. Uw laatste groet aan iemand die al ruim achttien jaar pensioen genoot en nooit is vergeten bij de uit gifte van een kerstpakket, wordt door mij en mijn gezin zeer op prijs gesteld. M.A. Vos-De Glopper onze brouwerij en hun familieleden het 'Amstel met z'n Allen Hengelfeest' gehouden. Het belooft net als vorig jaar toen het evenement voor het eerst plaatsvond een gezellige dag te worden. Zowel de wedstrijdvis sers als de plezierhengelaars zijn van harte welkom. Deelname is gratis. ir

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 30