AFSCHEID E.H. BAARS AFSCHEID K. VER BUNMIK - De heer K. Ketelaars nam 27 juni afscheid van Vrumo- na na een dienstverband, dat 35 jaar geleden was begonnen bij Heineken. In 1961 begon Karei als inkoper. Via functies als verte genwoordiger, commercieel op leidingsfunctionaris, districtsver koopleider en chef Verkoopbin nendienst kwam Karei vanuit Heineken bij Vrumona terecht. De laatste vier jaar bekleedde hij de functie van Customer Services Manager bij Vrumona. In zijn loopbaan heeft Karei zich ook een tijd actief bezig gehouden met de verkoop van bier op de Duitse markt. Na de voorontvangst vond op 27 juni een gezellige en druk bezochte afscheidsreceptie plaats. Een als Fransman verklede (Karei lonkt naar de warme Zuid-Franse zon) Jan- co Duvekot sprak in een onnavolgba re combinatie van Frans en Neder lands over de hoogtepunten van Kareis loopbaan bij Heineken. Johan Groenendijk onthulde een schilderij met daarop Kareis deugden en ondeugden en gaf hem zelfs een in morse gecodeerde boodschap mee. Karei en familie genoten zichtbaar van alle aandacht van de Vrumonia- nen, ex-Vrumonianen en genodig den van buiten de onderneming. ZOETERWOUDE - Na precies 42 dienstjaren nam 4 juli de heer E. Baars, chef Extern Transport, afscheid van Heineken. Ter gelegenheid hier van was er die dag een receptie in De Hooiberg te Zoeterwoude. Daar werd Ed Baars toegesproken door Jan Jaap ten Hoor. Hij roemde, net als de vele andere sprekers, Eds betrokkenheid bij zowel zijn werk als zijn collega's. Namens alle DCS-collega's kreeg Ed een koekoeksklok aangeboden. Want zoals het klokje thuis tikt, tikt het ner gens en dat zal ook voor Ed zijn nieu we huis gaan gelden. Verder werd Ed toegezongen door alle vrouwelijke (oud-)collega's van DCS. Onder de klanken van 'Een beetje verliefd/ver driet', kreeg Ed van elk van hen een rode roos overhandigd. Net als bij de andere toespraken en cadeaus sprak hieruit de dank voor de collegialiteit, gezelligheid en de bitterballen die Ed hen had geboden. Veel collega's, oud collega's, chauffeurs, andere externe relaties, vrienden en familie bedolven Ed vervolgens onder de bloemen en cadeaus. Bij het verlaten van De Hooiberg kon Ed terugzien op een geweldig afscheid. ZOETERWOUDE - In De Hooiberg te Zoeterwoude werd 8 juli de afscheidsreceptie gehouden van de heer K. Verduin. In de toespraak door de heer Man werd de 34-jarige loop baan van Karei Verduin uitgebreid belicht. Met name was er aandacht voor de lange tijd die Karei voor de onderneming in diverse Afrikaanse landen met zijn gezin heeft doorge bracht. Naast zijn functie als Technisch vervulde hij ook een sterke hulpverlenende rol naar de lokale bevolking toe. Dat dit zeer op prijs is gesteld, is gebleken uit de koninklijke onderscheiding die hij daar voor heeft ontvangen. Op de gezellig druk be zochte receptie, waar ook veel oud medewerkers Karei Verduin de hand schudden, werden nog vele herinne ringen opgehaald.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 28