Elke maand belichten we een nieuw horecapunt dat één van onze biermerken schenkt. Dit keer aandacht voor partycentrum Het Wapen van Westzaan aan de Overtoom 65 in Zaandam. ans Klaassens en Ron Hartog, eigenaars van diverse horecapan- den aan de Dam in Zaandam, waren al een tijdje op zoek naar een nieuwe uitdaging in de horeca. Begin van dit jaar kreeg die gestalte in de vorm van de aankoop van Het Wapen van West zaan, een bekend restaurant/party centrum in de Zaanstreek. Na drie maanden van verbouwen werd recentelijk het vernieuwde 'Wapen' geopend. Het restaurant is verdwe nen, maar wat er voor is teruggeko men is omvangrijk. Het Wapen van Westzaan is een mul tifunctioneel partycentrum gewor den. Er heerst een rustieke sfeer en ondanks de grote zalen is er een bepaald soort intimiteit. Ook kleine groepen mensen zullen zich er thuis- voelen. De zalen zien er stuk voor stuk verzorgd uit. De nieuwe danszaal is daarbij natuurlijk de eye-catcher, maar ook de andere ruimtes mogen er zijn. Kortom, een uitstekende locatie voor een geslaagde zakelijke bijeen komst. Ron Hartog: "We hebben getracht om een locatie te creëren, die geschikt is voor grote bedrijfsfeesten", aldus Ron Hartog. "Een locatie, waarbij de ruim te is verdeeld over diverse zalen, die gekoppeld kunnen worden. In totaal kunnen we een paar duizend bezoe kers kwijt. Maar natuurlijk kunnen ook kleine groepen bij ons terecht. Dat is het voordeel van zoveel zalen". "Er is duidelijk behoefte aan een gele genheid als deze in de Zaanstreek", zo vult Hans Klaassens aan. "Er zijn veel kleine zalen, maar zo groot als dit complex zijn er maar weinig. We mer ken nu al dat er veel vraag naar is". SFEERVOLLE 'DANSZAAL' De discotheekruimte van Het Wapen van Westzaan Medewerker Jerome den Enting (links) en eige naar Ron Hartog achter de bar De bouwactiviteiten hebben zich voornamelijk afgespeeld in de nieuwe danszaal. Ron Hartog: "Een groot deel van de vloer van een bestaande zaal op de tweede verdieping is eruit gehaald. Zodoende ontstond er een doorkijk naar de eerste verdieping. Juist op die plaats is een podium geplaatst. Verder is de inrich ting aangepast en werden grote inves teringen gedaan in muziek- en lichtin stallaties. Het geheel is een zeer sfeer volle 'danszaal' geworden, die uitste kend te gebruiken is als locatie voor alles staat gepland op 1 november aanstaande." TOTALE VERZORGING Naast het bieden van een unieke loca tie kunnen Ron Hartog en Hans Klaas sens ook de bijeenkomst geheel orga niseren. Ron Hartog: "Of het nu gaat om een personeelsavond, een jubi leum, een produktpresentatie, een receptie of een bruiloft...wij zorgen ervoor dat het een en ander gladjes verloopt. Onze gasten moeten kun nen rekenen op een gezellig samen zijn, wij nemen de randvoorwaarden voor onze rekening. Daarbij hoort natuurlijk ook een hapje en een drankje. Wat dat laatste betreft is Hei- neken onze hoofdleverancier. Er waren en zijn op de Dam al goede contacten, dus het was niet zo ver wonderlijk dat we ook hier met Hei- neken in zee zijn gegaan". bedrijfsfeesten. Iedere zaterdag doet de ruimte overigens dienst als disco theek. Elke zaterdag ontvangen we er van 23.00 uur tot 5.00 uur 's morgens meer dan duizend jongeren. Door de week zijn we per gelegenheid open." MAGIC-NIGHTS "We zijn ook bezig met het uitdenken van een aantal speciale thema-avon den", zo vervolgt Hans Klaassens. "Inmiddels is in elk geval zeker dat er 'Magic-Nights' zullen worden georga niseerd. Daarbij zal Ger Kopper, één van de meest bekende mensen uit de magie-wereld, een hoofdrol gaan spe len. Het programma ligt in zijn han den, waarbij er voor wordt gezorgd dat in iedere zaal iets met magie zal plaatsvinden. De première van dit

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 21