BEZOEK NA INTERNET-CONTACT amsterdam - Heineken heeft donderdag 6 juni in Amsterdam een groep managers van de afdeling Customer Satisfaction van Canon Corporate en Worldwide op bezoek gehad. De ontvangst stond in het teken van het nieuwe medium Inter net. Voornaamste doel was om op een ontspannen manier gezamenlijk van gedachten te wisselen over de moge lijkheden van dit wereldwijde compu ternet en de Heineken-site in het bij zonder. Peter van Westrhenen, manager External Affairs: "Dit bezoek had zonder Internet nooit plaatsge vonden. Canon zat met een probleem. Op het laatste moment ging een onderdeel van de jaarlijks door hen georganiseerde Global Internet Con ference in Amsterdam niet door. Via Internet werd bij Heineken een goed alternatief gezocht. De buitenlandse bezoekers wilden graag een toelich ting hebben over de organisatie achter de succesvolle Heineken-site en de reacties erop. Het leek ons een prima idee en daarom zijn wij, ondanks de beperkte tijd, ingegaan op het ver- De medewerkers van Canon samen met Peter van Westrhenen (midden) tijdens het geslaagde bezoek zoek." Het was uiteindelijk een zeer waardevolle, maar bovenal gezellige middag. "Echt geslaagd. De heer Rij- kens, Director Asia Pacific, begon de ontmoeting met een presentatie over Heineken in Azië. Vervolgens heb ik een verhaal gehouden over Heineken en Internet. Na afloop was er natuur lijk nog tijd voor een biertje. Iedereen was bijzonder te spreken over het bezoek", aldus Van Westrhenen. Amersfoort - Het was opnieuw muisstil tijdens de spannende, onder zeer tropische temperaturen (35 gra den Celsius!) gespeelde finale van de Nationale Amstel Biljart Kampioen schappen Landscompetitie voor teams. Deze vond plaats op 8 en 9 juni in sporthal 'Schuilenburg' te Amers foort. In totaal deden 196 spelers van 56 verschillende teams aan de finale mee. Daarvoor waren 26 verschillen de biljarts opgesteld, waar de deelne mers hun kunnen konden tonen. De finale van de Landscompetitie betekent niet alleen de afsluiting van de teamcompetitie, maar ook het sluitstuk van het biljartseizoen. Elk jaar vormt dit kampioenschap in acht verschillende klassen het seizoens hoogtepunt voor de deelnemers. De teams die zich voor deze finale plaat sen hebben vaak een lange weg via de districts- en gewestelijke titel achter de rug en halen nog één keer alles uit de kast. Ook nu werd er weer hard gestreden om een ereplaats. En dat onder al eerder genoemde tropische omstandigheden, wat overigens weer goed was voor de in totaal afgenomen consumpties. De teams die in de eind strijd als nummer 1 eindigden werden uitgeroepen tot Kampioen van Neder land. Dit waren in klasse A 'Zutex' uit Etten-Leur, in klasse B 'M.K.V.' uit Raalte, in klasse Cl 'Vredeshof' uit Roosendaal, in klasse C2 't Soldaatje' uit Sassenheint, in klasse C3 'Naza reth' uit Maastricht, in klasse C4 'BC Oost' uit Eijsden, in klasse C5 'De Meule' uit Venlo en in klasse D 'Het Koetshuis' uit Haarlem. Winnaar van de Joop van der Hoek wisselbokaal seizoen 1995-1996 werd 't Soldaatje uit Sassenheint.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 14