Passen en Etiketten-actie Heineken Night of the Proms v"'x zoeterwoude - Het blijft niet bij een spectaculaire nieuwjaarsshow van de Heineken-bedrijfskleding. Dat ondervinden momenteel alle collega's die zich straks in het nieuw zullen ste ken. Coördinator Jos Bitter reist samen met de kledingleverancier alle (verkoop)vestigingen van onze brou werij in het land af, om van alle betrokkenen de juiste maten op te nemen. Uiteraard met het oog op een perfecte pasvorm van de door Frans Molenaar ontworpen nieuwe be- drijfskledinglijn. De medewerkers van wie de maten worden opgenomen, zullen vanaf 31 december van dit jaar de nieuwe Heineken-bedrijfskleding dragen. Momenteel worden overal in het land de maten opgenomen van de dragers van de Heineken-bedrijfskleding, zo ook in Nuth zoeterwoude - Maandag 17 juni is een speciale etiketten-actie gestart voor de Heineken Night of the Proms. Op het rug-etiket van de fles sen Heineken bier staat een telefoon nummer vermeld, via welke de echte Heineken-lieihebbers, zoals uzelf, kaarten kunnen bestellen voor de avonden 26, 27 en 28 november aan staande. Er zijn maximaal vier kaar ten per persoon te reserveren onder het motto 'op-is-op'. Deze Vers van 't Vat ging ongeveer gelijktijdig met het starten van de etiketten-actie op de persen. In een volgend nummer hopen we u wat te kunnen melden over het verloop van deze actie. In september volgt een tweede ver koopronde voor een nog onbekend aantal andere avonden. Die verkoop is bestemd voor het gehele Neder landse publiek, dus ook voor Heine- ken-personeel. Omdat de try out- voorstelling dit jaar in België plaats heeft, is er deze keer geen aparte avond voor personeelsleden van onze brouwerij. In het najaar zal via Vers van 't Vat nog een aantal kaarten worden verloot onder de personeels leden in actieve dienst van Heineken Dit jaar zijn alle Heineken Night of the Proms-uitvoeringen gepland in Ahoy', Rotterdam

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 4