JUBILEUM 25 JAAR L. SL MW. PELGER dotes aangehaald. Leo ontving een iitnesstoestel en een aantal indruk wekkende gewichten om zijn condi tie op peil te houden in deze turbu lente tijden. Door Arie van Dijk werd Leo vanwege zijn voorzitterschap van de Heineken Personeelsvereniging Zoeterwoude, toegesproken. Vele handen (zonder dat mensen eerst in de rij moesten staan; Leo ging zelf iedereen in de zaal langs) en mooie cadeaus volgden nog op deze drukke en gezellige receptie. administratiefmedewerkster haar loopbaan te vervolgen. Na Rotterdam volgde na een korte tussenstop in Zoeterwoude haar benoeming in haar huidige functie van Groepsleid ster Verkoopbinnendienst in Leid- schendam. Na deze toespraak, onder dankzeg ging namens de directie voor haar inzet en gevoel voor gezelligheid, werden de versierselen behorende bij deze gelegenheid overhandigd. Tij dens het daaropvolgende informele gedeelte genoot José van ieders aan wezigheid en hetgeen haar werd toe gewenst. duw over het evenement. De eregast werd zaterdagmiddag getroffen door een hartstilstand. De organisatie staakte alle wedstrijden en geplande festiviteiten, 's Zondags werd het toer nooi, na het houden van een minuut stilte, hervat. Debutant Samurais won de Zilveren Pier, de prijs voor het winnende team. Zij schakelden in de finale White Hart Marauders uit, die tweemaal eerder wonnen. Toen kon het feest voor de Samurais-aanhang pas goed beginnen. De Heineken buffetten die de Reclame Service Dienst had neergezet, bleven dan ook lange tijd goed bezocht. amsterdam - Het door AAC georganiseerde internationale rugby- toernooi Sevens beleefde in het week end van 18 en 19 mei zijn zilveren jubileum. Al 25 jaar komen zevental len met vermaarde rugbyers uit vele landen naar ons land voor een span nend en gezellig toernooi. Uiteraard vergezeld van hun eigen supporters. Zij hadden niet alleen belangstelling voor de wedstrijden, maar ook voor de rocketmen met hun mobiele Hei- neken-taps. Een gedenkwaardig moment vormde het slaan van de eer ste paal voor het Nationaal Rugby Centrum. Het overlijden van top- scheidsrechter Winston Jones uit Wales, die alle Sevenstoernooien aan wezig was geweest, wierp een scha- zoeterwoude - Op 14 mei 1996 heeft Leo Slappendel, Hoofd Centrale Logistiek, zijn 25-jarig dienstjubileum gevierd. Tijdens de voorontvangst werd door Han de Goederen aan Leo de gouden speld overhandigd. De officiële receptie werd bijgewoond door veel collega's, oud-collega's, zakenrelaties, familie en vrienden. Naast de toespraak van Han de Goe deren over de loopbaan en bijzonder heden van Leo heeft Piet Groenendijk namens de afdeling een aantal anek- zoetermeer - José Peiger vierde op donderdag 30 mei 1996 in Restau rant AA-zicht te Zoetermeer haar 25- jarig dienstjubileum bij Heineken. José werd vergezeld door haar moe der, zuster en broer. In een korte speech benadrukte de heer Van Boheenten haar inzet, betrokkenheid en belangstelling in ieders wel en wee, en haar kwaliteiten bij het orga niseren en verzorgen van bijeenkom sten en attenties. Namens alle colle ga's bood hij haar het zichtbaar in de smaak vallende cadeau aan. Vervolgens begeleidde de heer Van de Wallen de voor deze gelegenheid spe ciaal overgekomen VIP, HM B.A. Trix, naar de microfoon om José nog eens extra in het zonnetje te zetten mid dels een korte terugblik op haar loop baan tot nu toe. José begon 25 jaar geleden als 'kantooremployee debi teuren-informatie' te Rotterdam om, na een korte onderbreking, in 1973 binnen de verkoopadministratie als

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 29