AFSCHEID R. GOUDSWAARD 25 JAAR MW. T. abb en es - Na een dienstverband van 22 jaren heeft Fons de Schepper, Projectleider Buitenreclame bij de Reclame Service Dienst, zijn actieve loopbaan bij onze onderneming beëindigd. Ter gelegenheid hiervan was er op 29 mei een receptie in 'de Hanepoel' te Abbenes. In zijn toespraak schetste Leo Coolen, Hoofd van de Reclame Service Dienst, de loopbaan van Fons. Namens de collega's van de Reclame Service Dienst overhandigde hij Fons de gebruikelijke enveloppe ten behoeve van een buitenboordmotor voor zijn plezierboot. Namens oud-collega's voorzag Jan Verlaan het loopbaan- verhaal van de nodige anekdotes en besloot hij zijir inbreng met de over handiging van een prachtige BBQ- set. Na het slotwoord van Fons bleef het nog lang 'ouderwets gezellig', mede door de aanwezigheid van vele (oud-)collega's. Rotterdam - Anders dan anders, zo zou de afscheidsreceptie van Rien Goudswaard het best omschreven kunnen worden. Op geheel eigen wijze heeft Rien vorm gegeven aan zijn afscheid van Heineken na een dienstverband van bijna 39 jaar. Om te beginnen was er een onofficië le voorontvangst met alle medewer kers van zijn eigen afdeling. En in de Raadskelder verwelkomden Rien en zijn vrouw Anita elke aanwezige hoogst persoonlijk bij binnenkomst, in plaats van zelf officieel met een speech welkom geheten te worden. Een heel verrassend gebaar dat erg op prijs werd gesteld. Er werden vervol gens geen echte toespraken gehou den. Veel woorden waren er overi gens ook niet nodig om aan te geven hoezeer Rien bij de uitvoering van zijn werkzaamheden werd gewaar deerd. Het wel heel mooie cadeau (een CD-speler voor in de auto), zei wat dat betreft al voldoende. Rien gaf aan verrast en geroerd te zijn door de aanwezigheid van zovelen en het mooie cadeau, waarvoor hij ook zijn dank uitsprak. Wat restte was een geanimeerd samenzijn waar oude en nieuwe bekenden elkaar troffen, pre cies zoals Rien zich dat ook had voor gesteld. breda - Op 31 mei werd het 25- jarig dienstjubileum gevierd van Tineke de Leeuw, medewerkster administratie bij de Drankenhandel De Baronie te Breda. Tineke die vergezeld werd door haar man Jan, werd tijdens de voor ontvangst toegesproken door Regio naal Unit Manager Eric Pols, die haar prees om haar altijd opgewekte hu meur. De receptie vond plaats in de feestzaal van 't Witte Schaap te Breda waar vele collega's, vrienden en be kenden aanwezig waren om samen met Tineke en Jan haar jubileum te vieren. In zijn toespraak memoreerde Nor- bert Kout evenals Eric Pols het zeer bijzondere feit dat Tineke na 25 jaar nog steeds elke dag zingend haar werk doet. Namens alle collega's overhan digde Norbert vervolgens een enve loppe met inhoud. Na een kort dankwoord van Tineke gaf de carnavalsband 'Vorut Leutje', waarin Jan de grote trom speelt, acte de présence waarna de gezellige avond nog enige tijd werd voorgezet.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 28