Ito 14 Mei 1996. Voor velen zo maar een willekeurige dag. Maar dat gold niet voor ons. Het vieren van het 25-jarig jubileum heelt bij ons een onuitwisbare indruk achterge laten. Vele bekenden en colle ga's, geschenken, bloemen, aardige woorden, leuke anek dotes: In één woord het was 'geweldig'. Wij willen eenieder, die heeft bijgedragen aan het welslagen van deze onvergete lijke dag zeer bedanken. Leo, Thea, Jeroen en Tetske Slappendel Hiermede willen wij de directie hartelijk danken voor de gulle gaven, het mooie bloemstuk en de drankenbon die wij ontvin gen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. De heer en mevrouw Dekker Gaarne willen wij de directie van Heineken hartelijk dank zeggen voor het mooie bloem stuk, het drankenpakket en de envelop met inhoud, welke wij ter gelegenheid van ons 50- jarig huwelijk mochten ont vangen. De wijze waarop de directie ook aandacht blijft besteden aan gepensioneerde medewerkers is echt hartver warmend, Rie en Jacques Pijtak Mede namens mijn vrouw wil ik dankzeggen aan de directie van Heineken voor het mooie bloemstuk en het drankenpak ket ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. C. van Nieuwland Hierbij dank ik voor het mooie bloemstuk gezonden na het overlijden van mijn dierbare vriend Willem Peijpers. Het heeft mij bemoedigd en getroost. Namens de familie Hanna van Heerwaarden Ik wil iedereen bedanken voor de aanwezigheid en de mooie bloemen op het afscheid van mijn man en onze vader Frans Verbraeken. Mevrouw C. Verbraeken en kinderen Overleden IN KIEMORIAM i. VAN COC Op 19 maart overleed op 64- jarige leeftijd de heer J. van Gog. Jan kwam in maart 1952 als Bijrijder/Chauffeur in dienst van Heineken op de afdeling Expeditie in Eindhoven. Na opheffing van dit filiaal werd hij begin 1957 overge plaatst naar Den Bosch. In 1983 werd hij benoemd tot Kelderbierchauffeur. Jan stond bekend als een rusti ge man, in zijn werk was hij ijverig, secuur en eerlijk. Voor zijn collega's kwam hij altijd op, het was dus niet vreemd dat Jan in de O.R. en later in de C.O.R. zat. Was hij normaal gesproken vaak stil, als het nodig was dan sprak Jan wel en zeker op het gebied van betere werkomstandigheden en ar beidsvoorwaarden voor zijn collega's heeft Jan veel bereikt. Iedereen kon een beroep doen op Jan en hij heeft op verzoek van zijn werkgever veel van de huidige Kelderbierchauffeurs opgeleid. In 1991 maakte Jan gebruik van de VUT en verhuisde van Engelen naar zijn geboorte plaats Geldrop en hoopte daar nog lang met zijn vrouw van de verdiende rust te genieten. Helaas heeft een kortstondige ziekte deze hoop wreed ver stoord. Enkele weken voor zijn 65-ste verjaardag overleed Jan in het ziekenhuis in Geldrop. Wij wensen zijn vrouw en kin deren veel sterkte om dit ver lies te dragen. IN KIEMORIAM W. KOUWENOORD Op 17 mei is op 43-jarige leeftijd overleden de heer W. Kouwenoord. Willem was een aardige kerel die met alle collega's goed kon samenwerken. Afspraken wer den in goed overleg gemaakt en je kon er op rekenen dat hij ze nakwam. Hij had heel speci fiek werk aan de koelinstallatie. Het reviseren van veiligheden was zijn specialiteit. Daarmee mochten geen risico's worden genomen. Het moest heel nauwkeurig gebeuren, maar dat was hem wel toever trouwd. Zijn bijzondere inte resse hadden ook de modifica ties en verbeteringen aan de koelinstallatie. Begin november was hij ziek- gemeld nadat hij na een fami liebezoek in Purmerend in de auto niet goed was geworden. Hij raakte vervolgens in een dagenlang durende coma. Na overplaatsing naar het Eliza beth Ziekenhuis trad plotseling verbetering op. Daarna ging het steeds beter. Hoewel er nog wel een paar keer een kleine terugval was, hield hij de moed erin. In februari kwam hij na een bezoek aan de bedrijfsarts ook even bij de collega's langs. Hij was goed gestemd en had er met de dokter ook over gespro ken om het werk te hervatten. Helaas mocht het niet zover komen, het genezingsproces stagneerde. Er trad zelfs een terugval op toen er complica ties optraden. Ook toen bleef hij in het begin vol goede moed. Een dik been? Dal kan iedereen toch wel eens overko men, zei hij tegen collega's die op bezoek kwamen. De laatste weken ging het ech ter steeds minder en vooral toen hij de moed verloor en het zelf niet meer zag zitten werd het erg zwaar, té zwaar. Het spijt ons heel erg dat het zo heeft moeten lopen. Wij zullen aan Wim een fijne collega mis sen. We wensen Marion, Maryam en Raymond heel veel sterkte met dit grote verlies. Overleden gepensioneerden De heer A. Moelee is overleden op 3 april 1996. Hij trad op 27 januari 1955 in dienst te Amsterdam. Per 1 februari 1975 ging hij met pensioen. Op 14 mei 1996 is de heer H. Ekkelboont (79) overleden. Hij trad op 17 april 1946 in dienst te Rotterdam. De heer Ekkel- boom is op 1 april 1982 met pensioen gegaan. De heer P.J. Driessen (81) is overleden op 18 mei 1996. De heer Driessen is op 2 mei 1949 in dienst getreden van Anistel. Sinds 1 januari 1980 was hij met pensioen Op 16 mei 1996 is de heer R.L. Bakker (71) overleden. Hij trad op 18 april 1952 in dienst te Amsterdam. De heer Bakker is op 1 december 1989 met pen sioen gegaan. De heer A.L. Vrijhoeven (65) is overleden op 5 mei 1996. De heer Vrijhoeven is op 5 novem ber 1973 in dienst getreden van Vrumona. Sinds 1 april 1996 was hij met pensioen. Op 27 mei 1996 is de heer S.M. Niemantsverdriet (75) overle den. Hij trad op 1 juni 1955 in dienst te Rotterdam. De heer Niemantsverdriet is op 1 juni 1985 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 19