Amstel Promotieteam actief Wanneer u een Amstel evenement bezoekt, is de kans groot dat u ze tegenkomt: de dames van het Amstel Promotieteam. Amstel had een paar jaar geleden al eens een promotie-team. Dit jaar is ervoor gekozen om nieuw leven te blazen in dat concept. Een modellenbureau is ingeschakeld voor de samenstelling van het team. Het doel van het team is niet het uitdelen van hel produkt, zoals dat bij vergelijkbare promotieteams gebruikelijk is. Amstel wil de merkuitstraling extra dynamiek geven. Een aantal van de bij het ingehuur de bureau ingeschreven fotomo dellen vindt het leuk om naast het werk voor de camera ook deel uit te maken van het Amstel Promotieteam. Patrick van Schie (Marketing Amstel): "In totaal bestaat het Amstel Promo tieteam uit 20 jonge vrouwen. Hun kleding bevat sterke Amstel merksig- nalen, door zowel de kleurstelling (wit/rood) als door het gebruik van Amstel-merkbeelden. Het Amstel Promotieteam kan op verschillende manieren worden ingezet. Bijvoor beeld bij regionale of nationale evene menten. Zo was het promotieteam aanwezig bij de Amstel Gold Race. Hier ontvingen de dames de genodig den, reikten het afscheidsgeschenk uit en voorzagen ze de gasten van drank jes en hapjes. Ook voor promotie in de horeca kan het team worden ingezet. In die gevallen zullen zij een aantal horecabedrijven bezoeken, waarbij er een spel gespeeld kan worden met mooie prijzen. Ook in supermarkten en winkelcentra kan het team ingezet worden bij verkoopbevorderende acti viteiten met Amstel."

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 17