Vers van 't Vat in HI\IB-stijl YEAR AWARD 1995 ZOETERWOUDE WINT BREWERY OF THE ?r leest u Vers van't Vat heeft een nieuwe jas. De vormgeving van ons per soneelsblad is geheel in lijn gebracht met de andere uitga ven van Heineken Nederlands Beheer. De groene balken op de cover, de lettertypen, de hand geschreven rubrieksnamen; het zijn een paar voorbeelden van vormgevings-elementen, die in middels typisch HNB zijn. iet werd tijd dat Vers van 't Vat weer eens in het nieuw werd gestoken. Eerder al waren we er op de redactie mee bezig. Na een paar jaar begint een ontwerp voor een blad steeds ouderwetser aan te doen. De laatste nieuwe vormgeving van dit blad dateerde alweer van zes jaar gele- den. We hebben echter even gewacht met een definitieve keuze, totdat het HNB-gezicht voor alle drukwerk was uitgekristalliseerd. Sober maar fris ogend, dat zijn de belangrijkste kenmerken van het uiterlijk van de uitgaven van HNB. Voor Vers van 't Vat is een wat grotere vormgevingsvrijheid gecreëerd. Anders kun je een maandblad als dit niet lang interessant houden voor het oog van u als lezer, hoe hoog het kwa liteitsniveau van je berichtgeving ook is. Deze nieuwe, op maat gemaakte, jas, garandeert dat het Heineken- nieuws weer een aantal jaren in een prettig leesbare vorm kan worden gepresenteerd. Vers van 't Vat blijft kortom elke maand opnieuw een blad om trots op te zijn. Namens de redac tie veel leesplezier gewenst! Peter Everts, hoofdredacteur V.l.n.r: J. M. Kohl (Basseries Heineken), H. de Goederen, P. Hamers, K. Vuur steen, P. Pasquet (Basseries Heineken), D. Moraïtis (Athenian Brewery), J. Raf- topoulos (Athenian Brewery) presebitatie Behalve de award voor de beste brou werij van het jaar, werd op deze dag ook de prijs voor de meest verbeterde brouwerij uitgereikt. Deze werd over handigt aan de brouwerij van Athene, onderdeel van Athenian Brewery S.A. De brouwerij in het Noord-Franse Mons en Baroeul, van Brasseries Hei neken S.A., kreeg van de jury een eer volle vermelding. Dit jaar is voor het eerst niet alleen de kwaliteit van Heineken in de jurering meegenomen, maar ook de wijze waarop Heineken in de markt wordt gepresenteerd. Beide onderdelen wogen even zwaar. In de jury zitten, naast de leden van de Raad van Bestuur K. Vuursteen en A. Ruys, ook PP&C directeur Th. de Man, HTS- directeur F. Schermers, Corporate Marketing-directeur L. van Limburg Stirum en Global Brand manager Hei neken R. Voorn. De eerste Heineken Brewery of the Year Award ging naar de Heineken brouwerij in Den Bosch. In 1994 sleepte de brouwerij van Brasseries Heineken in Schiltigheim de prijs in de wacht. zoeterwoude - De Heineken Brewery of the Year Award 1995 is toe gekend aan Brouwerij Zoeterwoude. Dit is onlangs bekendgemaakt door de voorzitter van dejury, de heerK. Vuur steen. Heineken looft deze brouwerij- prijs sinds drie jaar uit binnen de eigen wereldwijde organisatie. De award is vrijdag 10 mei uitgereikt aan H. de Goederen, die hem op zijn beurt weer overhandigde aan P. Hamers, Unit manager van de Brouwerij Zoeter woude.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 3