VIETNAM De heer H.J.M. Heylands is per 22 april 1996 uitgezonden naar Vietnam, waar hij de functie zal bekleden van Commissioning Engineer Electric, Instruments and Automation bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi-Minh City. ZAÏRE De heer J.A. Gelin is per 4 maart 1996 nieuw in dienst getreden per dezelfde datum uitgezonden naar Zaïre, waar hij de functie zal bekleden van General Manager bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. De heer M. Eeckhout is per 1 mei 1996 nieuw in dienst getreden en per dezelfde datum uitgezonden naar Zaïre, waar hij de functie zal bekleden van Chef de Département Informatique bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. De heer M. van der Haegen is per 30 mei 1996 nieuw in dienst getreden en per dezelfde datum uitgezonden naar Zaïre, waar hij de functie zal bekleden van Chef d'Equipe Revision et Projets bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken heel hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die ons werden aangeboden ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Nogmaals heel hartelijk dank. Wim en Greet Mantel De gelegenheid die wij kregen om de familie na 25 dienstjaren de sfeer van de brouwerij, van Heineken, eens te laten proe ven, bleek een gouden greep. Het was fantastisch 25 jaar col legialiteit op de receptie te ont moeten. Dank voor zoveel hanelijke belangstelling, dank voor de geboden gelegenheid. Pros Sassen Mede namens mijn familie wil ik iedereen heel hartelijk bedanken voor de felicitaties, cadeaus, bloemen, brieven en kaarten bij de viering van mijn 25-jarig dienstjubileum. Door uw aanwezigheid en belang stelling is de 9e februari 1996 voor ons een onvergetelijke dag geworden. Een speciaal woord van dank aan de organi satoren en collega Piet v.d. Grint die er met zijn muziekka pel 'De Laatbloeiers' voor ge zorgd heeft dat het een echte Bossche carnavaleske receptie werd. Jan v.d. Burgt Voor de gelukwensen en gulle gaven die wij bij ons 50-jarig huwelijk van de directie van Heineken mochten ontvan gen, betuigen wij gaarne onze hartelijke dank. P. Weistra en echtgenote Mede namens mijn vrouw bedankt voor de goede gaven, het mooie bloemstuk en de envelop. Willem Noliet Hierbij dank ik Heineken vriendelijk voor het mooie bloemstuk dat ik voor mijn 65e verjaardag mocht ontvangen. P.M. Negrijn Mede namens mijn vrouw dank ik de directie van Heine ken hartelijk voor de mooie bloemen en de gevulde enve lop voor ons 50-jarig huwelijk. F.J. Ypenburg Overleden IN MEMORIAM F. VERBRAEKEN Op 7 april overleed op 58-jarige leeftijd de heer F. Verbraeken. Frans Verbraeken kwam in april 1966 als service-monteur in dienst van Vrumona. Zijn werkgebied was voornamelijk Zeeland. Nadat Vrumona was overgenomen door Heineken, werd zijn werkgebied uitge breid met West-Brabant. Frans deed zijn werk met enorm veel plezier en inzet. Hij zei altijd dat zijn werk zijn hob by was. Zowel op zijn werk als in zijn privé-omgeving stond Frans bekend als een rustige man, iemand die altijd voor een ander klaar stond. In 1987 kreeg Frans een maag bloeding en in 1989 ging hij in de HIR. Zeer tegen zijn zin in nam hij afscheid van zijn werk en zijn collega's. In mei 1995 openbaarde zich bij hem een ongeneeslijke ziekte. Een agressieve vorm van kanker maakte zich van hem meester. Alsof dat allemaal al niet erg genoeg was, kreeg hij ook nog een hersenbloeding die hem aan één kant verlamde. Toch bleef Frans optimistisch: zijn motto was 'iedere dag dat ik er ben, is er één.' Op Eerste Paasdag is Frans thuis vredig ingeslapen. Wij wensen zijn vrouw en kin deren veel sterkte om dit ver lies te dragen. Op 6 april 1996 is op 63-jarige leeftijd overleden de heer G. Melchers. Op 15 december 1964 kwam de heer Melchers in dienst van Arnstel op de afdeling Smederij. Sedert 1 juli 1989 maakte hij gebruik van de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 12 april 1996 is de heer W.N. Peijpers overleden op 64- jarige leeftijd. De heer Peijpers maakte sedert januari 1989 gebruik van de Rowor-rege- ling. Hij kwam op 2 april 1962 in dienst van Arnstel en was o.a. werkzaam binnen de afde ling Kwaliteitscontrole, contro leur Interne Dienst en admini stratief medewerker Plaatselij ke Administratie. Op 15 april 1996 is mevrouw J.G. van Zomeren-te Kulve overleden. Mevrouw Van Zomeren kwam op 1 januari 1981 in dienst van Heineken als medewerkster huishoude lijke dienst, met als standplaats Amersfoort. Per 1 juli 1991 maakte zij gebruik van de Overbruggingsregeling. Mevrouw Van Zomeren is 64 jaar geworden. Overleden gepensioneerden De heer J. Winkel (87) is over leden op 23 april 1996. De heer Winkel is op 1 januari 1958 in dienst getreden van Molenaar Co. te Meppel. Sinds 1 maart 1974 was hij met pensioen. Op 21 april 1996 is de heer J.C. Fooien (73) overleden. Hij trad op 12 april 1965 in dienst van Arnstel. De heer Fooien is op 1 september 1987 met pensioen gegaan. De heer H.W. Ulrich (75) is overleden op 24 april 1996. De heer Ulrich is op 11 juli 1955 in dienst getreden te Amsterdam. Sinds 1 november 1985 was hij met pensioen. Op 17 april 1996 is de heer G. van Haren (71) overleden. Hij trad op 8 februari 1971 in dienst te Den Bosch. De heer Van Haren is op 1 februari 1990 met pensioen gegaan. 19 Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 19