Drankenhandels krijgen voetbal-les van Abcfij Ook Dr Pepper naar Vrumona Dat voetballen moeilijk is, bleek al vroeg in de wedstrijd. Met een achterstand van 10-3 begon het drankenhandel-elftal aan de thee. Dat de teleurstel ling groot was, bleek wel uit de woorden van Van Haperen: "En we hadden nog wel van die mooie shirtjes laten maken." De tegenstander liet zich hier door blijkbaar niet intimideren. Want ook in de tweede helft wil de het niet echt lukken. "We probeerden toen wat meer structuur aan te brengen in ons spel. Iedereen kreeg een vaste plaats op het veld." Maar zonder succes zo bleek aan het eind van de wedstrijd. Gelukkig was de sfeer er na afloop niet minder om. "We heb ben naderhand nog de hele avond gezellig nagepraat. De medewerkers van de abdij had den voor deze gelegenheid Westmalle Extra meegenomen. Dat bier wordt normaal alleen in de abdij geschonken." Ook 's avonds aan de bar moesten de medewerkers van de dranken handel overigens hun meerde re erkennen in de medewerkers van de abdij. Revanche Volgens Van Haperen komt er wel een return. "We willen revanche", aldus de strijdvaar dige directeur. "Hopelijk kun nen we ze dan verslaan." Van Haperen is het echter met ons eens dat ze dan wel eerst een maandje in trainingskamp moe ten gaan. Breda Dat voetballen wat anders is dan het verkopen van bier, bleek vrijdagmiddag 29 maart. Op een voetbalveld in de buurt van Breda kreeg een gelegenheids-elftal bestaande uit medewerkers van dranken handel Wauters B.V. en dran kenhandel de Baronie B.V. voet- bal-les van medewerkers van abdij Westmalle. Met maar liefst 14-3 werd het dranken handel-elftal richting kleedka mers gestuurd. "De meesten van ons hadden nog nooit op een voetbalveld gestaan", was het excuus van Rudy van Haperen, directeur van Drankenhandel Wauters. Van Haperen kreeg het idee om een wedstrijd te organiseren toen hij onlangs in de abdij rond liep. "Omdat wij Westmalle bier voor Nederland importeren, kom ik geregeld in de abdij. Daar zag ik een foto hangen van een voetbalelftal van de medewerkers. Ik bedacht dat het misschien wel leuk was om een wedstrijdje te organiseren. Ondanks de mooie A shirtjes had het gelegen heids-elftal geen schijn van kans tegen de medewerkers van abdij Westmalle Niet alleen sportief gezien. Het is ook een goede gelegenheid om de contacten eens wat aan te halen. Ik ben toen een elftal gaan formeren. Niet veel later had ik een elftal op papier be staande uit medewerkers van ons en van drankenhandel De Baronie." Zoeterwoude N. Duyn G.H. Dros H. Broerse, J. Messemaker L. de Jong Haasnoot D.W. Ouwenhand L. van Strien Horecagebieden J.H. Verkooyen (Limburg) J. van Geneugten (Brabant) J. van Ekris en R. van Dongen (Rotterdam/Zeeland) Beloning 500,00 500,00 500,00 500,00 4.300,00 Aanmoediging 125,00 125,00 (aanvullende beloning) 100,00 100,00 500,00 Bunnik Vrumona B.V. en Schweppes Nederland B.V. heb ben een overeenkomst bereikt over een licentiecontract voor produktie, distributie en ver koop van de frisdrank Dr Pep per. Hiermee wordt de samen werking tussen de twee bedrij ven nog intensiever. Vrumona zal de handelsmarketing voor Dr Pepper gaan verzorgen en de consumentenmarketing wordt een gezamenlijke actie. In Nederland zal het merk op de markt worden gepromoot als de 'duidelijk andere' frisdrank. Vrumona is inmiddels gestart met de produktie van deze fris drank waarin 23 vruchtensma- ken zijn verwerkt. Dr Pepper is verkrijgbaar in de standaard hervulbare 1,5 liter fles en in 33 centiliter blik. In de licentie overeenkomst is ook opgeno men dat Vrumona de produk tie van Dr Pepper in blik voor Frankrijk en België voor zijn rekening neemt.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 31