Ideeën centraal opgeslagen in bestand Dankbetuigingen (vervolg Kroniek van pagina 18-19) 1 maart 1996 is voor Hanny en mij een leuk begin van een nieuwe periode geworden. Met bloemen, oorkondes, wijn, cadeaubonnen en een tegoedbon voor een caravan- fietsendrager zijn wij verwend op deze informele receptie. Onze oprechte dank hiervoor gaat uit naar eenieder die hieraan heeft meegewerkt. En in het bijzonder de directe collega's. Nogmaals dank. Hanny en Henk Spierings Bij deze wil ik u laten weten dat uw bezoek ons zeer goed heeft gedaan. Het was fijn om weer contact te hebben met Heineken. De bloemen waren prachtig en van het geld gaan wij samen een leuk uitstapje maken. C.A. Messer Mede namens mijn vrouw, wil ik graag mijn dank uitspreken voor het drankenpakket en de fraaie bloemen die wij ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ontvangen. F.f. van Offeren De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Hierbij wil ik ook namens mijn vrouw de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. J. van Eijndhoven Mede namens mijn vrouw wil ik u bedanken voor het prachtige bloem stuk dat ik ontvangen heb bij mijn 65e verjaardag! Hartelijk dank M. Kivit Mede namens mijn vrouw wil ik dankzeggen aan de directie van Heineken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket ter gelegen heid van ons 40-jarig huwelijk. G. v.d. Kleij Mede namens mijn echtgenote wil ik u hartelijk danken voor de mooie attentie vanwege ons 40-jarig huwelijk. H. Schrijver Bij deze wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie en personeels zaken van Heineken hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gelegen heid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. M. van Elleswijk Naar aanleiding van het overlijden van mijn vrouw en onze moeder C.G. Mulders-Cramer willen wij de collega's van de Drankenhandels Van den Akker-Haring, Toonen- Lafeber, Kruk Boekenstein en de col lega's van Heineken Leidschendam, bedanken voor de grote belang stelling in de vorm van bloemen en het bijwonen van de crematie. U was voor ons een grote steun. W. Mulders en kinderen Zoeterwoude Volgens een bepaling uit het Ideeënbus reglement krijgen alleen die ideeën een beloning, die nog niet eerder zijn beloond. Op ver zoek van de Centrale Ideeën buscommissie is een systeem bedacht om gemakkelijker te checken of ideeën inderdaad nieuw zijn. Fieke Kal, consul tant information bij Technical Documentation Centre, heeft daarvoor vorig jaar samen met haar collega Annemarie Bontje een database (gegevensbestand) ingericht. Zij maakte gebruik van een bestaand systeem, waarin ook het documentatie bestand van TDC zit. Inmiddels zijn zevenhonderd ideeën in de database opgenomen, namelijk alle ideeën die vanaf 1989 beloond zijn en met ingang van 1995 alle ideeën die zijn inge diend. Nog niet alle secretaris sen van Plaatselijke Ideeënbus commissies hebben de goede hardware of onlineverbinding. Zodra dit wel het geval is, kun nen zij in de database zoeken naar bepaalde trefwoorden of idee-omschrijvingen. Systeem beheerder Fieke Kal brengt de ideeën centraal in. Een ander voordeel van de nieuwe data base is dat eenvoudiger en snel ler een (jaar)overzicht te krijgen is van het aantal ideeën dat is ingediend, afgewezen of beloond. Fieke Kal en Annemarie Bontje (rechts)

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 30