Afscheid E. Boulet 25 jaar L.G.P.M. Aarts en P.M.H.F. Sassen Afscheid G.J.M. Groenendaal A Pros Sassen nologen. Tot slot sprak Pros Sas sen, mede namens zijn collega Lambert, de menigte toe. Daar na konden de vele collega's, familieleden en zakenrelaties die waren gekomen, hen per soonlijk met het jubileum feli citeren. Het werd een ouder wets gezellige receptie. Den Bosch De heer E. Bou let (opleidingscoördinator Ver pakken) nam woensdag 27 maart na dertig jaar afscheid van zijn werkzame leven bij Heine- ken. Hij geniet nu van de VUT. Emiel Boulet en zijn vrouw wer den ontvangen door Jan Willem Kroonen en Herman Ubbink. Jan Willem Kroonen sprak Emiel toe in een goedgevulde Cambrinuskelder. Hij vertelde het een en ander over de loop baan van Emiel Boulet. Emiel heeft ruim 23 jaar in Den Bosch gewerkt en zat zeven jaar voor Heineken in het buitenland. Hij begon als chef Gistkelder, werd later technoloog BTD, vervol gens hoofd Opleidingen bij Bintang in Indonesië en was de laatste paar jaar opleidings coördinator Verpakken. Na deze spreker, bedankte Emiel Boulet alle aanwezigen voor hun belangstelling. Hierna kon iedereen Emiel persoonlijk de hand drukken en hem het beste toewensen. is nu Kwaliteitstroubleshooter Verpakken geworden. Pros Sas sen (vroeger procestechnoloog) is nu teamleider Ondersteunen en Vernieuwen Brouwen. Voor beide mannen een nieuwe uit daging. Gerard Konincks sprak namens het Ondersteuningsteam Brou wen de twee toe. Geert Steijven nam het woord namens de tech- Zoeterwoude De heer G.J.M. Groenendaal heeft 27 maart afscheid genomen van Heine ken. Gerard begon zijn loopbaan als storingsmonteur Techni sche Dienst op 5 februari 1973 van de Heineken brouwerij in Rotterdam. Vanaf 1983 was hij als opleidingsfunctionaris Electrisch werkzaam bij de afde- Den Bosch De heren L.G.P.M. Aarts en P.M.H.F. Sassen gaven 22 maart een receptie ter gelegenheid van hun 25-jarig jubileum. Lambert Aarts en Pros Sassen werden tijdens de receptie toegesproken Lambert Aarts door Herman Ubbink, die de loopbanen van beide heren uitgebreid onder de loep nam. Lambert Aarts en Pros Sassen hebben onlangs allebei in het kader van Mensen Maken Hei neken een nieuwe functie ge kregen. Zo was Lambert voor heen chef Bedrijfscontrole. Hij ling Opleidingen Technische Dienst. Tijdens de drukbezoch te receptie werden Gerard Groe nendaal en zijn familie toege sproken door Paul Hamers en Titus Plooij. Beide mannen spraken grote waardering uit voor de inzet en wijze waarop Gerard Groenendaal met name de opleidingsfunctie gestalte heeft gegeven. Arie van Dijk en enkele voormalige chefs van Gerard Groenendaal namen hierna volgens de zogenoemde 'Waku-Waku methode' de loop baan en het VUT-gevoel van Gerard onder de loep. Vervol gens boden ze hem namens alle collega's een envelop met geld aan. Gerard eindigde de recep tie met een korte presentatie op sheets. Daarna kon iedereen hem persoonlijk de hand schud den.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 28