Met Amstel 1870 naar Stoom '96 AMSTEL 1870 KORTINGSBON Nationale Stoom Manifestatie '96 Zoeterwoude/Utrecht De Nationale Stoom Manifestatie '96 is hèt evenement voor de liefhebbers van oude stoomtrei nen. Het wordt dit jaar gehouden in het pinksterweekeinde op 25, 26 en 27 mei. Locatie is het terrein achter het Spoor wegmuseum in Utrecht. Dat Amstel 1870 en stoommachines iets gemeen hebben is ons duidelijk sinds de start van de reclamecampagne 'De Kraanige Mensch'. Vandaar ook de aan wezigheid van Amstel 1870 tijdens de tweede Nationale Stoom Manifestatie. Net als in 1994 is ook deze keer de Rocket uit York weer de smaakmaker op het rondritspoor in de museumtuin. Deze geel-witte replica van de allereerste be trouwbare stoomlocomotief uit 1829 trekt het bijbehorende rijtuig. De kers rode Cockerill zal samen met de Rocket rondritten verzorgen. Een andere publiekstrekker is de 3737, de bekendste Nederlandse stoomloc. Samen met andere beroemde locomotie ven uit Nederland en Engeland, neemt de 3737 deel aan de grootse show op het hoofdspoor van het Spoorwegmuseum. Meer attracties Stoom '96 toont u meer dan alleen trei nen. Ook klassieke tractoren, kermis attracties, walsen en auto's worden 'onder stoom gezet'. In de museumtuin, voor het museum en op het feestterrein is volop gelegenheid om stoom af te blazen. Lekker eten en drinken, muzikanten, acrobaten, danseressen, clowns en grimeurs zorgen voor vertier en vermaak. Als (oud)medewerker en lezer van Vers van 't Vat kunt u Stoom '96 bezoeken met f 2,50 korting op de toegangsprijs. Knip daarvoor bijgaande bon uit en lever hem in bij de kassa van het evenement. Bij inlevering van deze kortingsbon ontvangt u een reductie van f 2,50. Deze bon is geldig voor maximaal twee personen. Niet geldig in combinatie met andere kortingsacties.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 26