Personeelsfeesten 1996 Dit jaar houden de verschillende vestigingen van ons concern weer een personeelsfeest. Op deze pagina alvast een voorproefje van wat komen gaat. If Dekker in Zoetermeer is A. de locatie waar de vestiging Zoeterwoude en de horecagebieden Zuid-Holland en Rotterdam/-Zeeland hun personeelsfeest vieren 1995 haar laatste personeels feest gehouden. Dit betekent dat er pas in 1997 weer een feest te verwachten valt. Horecagebieden De horecagebieden vieren voor een groot deel het feest mee met de grotere vestigingen. Zo zul len de horecagebieden Amster dam/Utrecht en Noord-Holland meedoen met het feest in Amsterdam. Wat Groningen/ Friesland/Drenthe betreft is nog niets bekend. Het horecagebied Gelderland/ Overijssel viert in september feest met alle personeelsleden van dat gebied. De precieze datum en de inhoud van het programma waren ten tijde van het verschijnen van dit nummer nog niet bekend. Uiteraard volgt nadere informatie later. dernacht. Uiteraard is er in elke zaal voldoende te eten", vertelt Jan van der Slik. "De tennishal van Dekker wordt ingericht als hoofdzaal. De bezoekers komen hier vanzelf naar binnen, als ze hun jas bij de garderobe hebben afgegeven. Ze worden dan via een donkere space-tunnel naar de hoofdzaal geleid, waar de bezoeker zich in een totaal andere wereld waant. Een ande re zaal is ingericht als tropical disco en de vergaderzaal van Dekker wordt omgetoverd tot Mosselbierrestaurant. Verder komt er een wildrestaurant, waar je lekker chique kunt eten. De tennisbar ten slotte is inge richt als 'tuin', waar je van het feestgedruis kunt bijkomen." Amsterdam De verschillende Amsterdamse vestigingen en de horecagebie den Noord-Holland en Amster dam/Utrecht houden op 2 no vember hun personeelsfeest. En wel in Amsterdam. Maar het programma en de locaties moe ten van de organisatoren nog even geheim blijven. Afwach ten dus! musical The Phantom of the Opera bij te wonen in het Sche- veningse Circustheater. Daar naast houden we nog enkele kleine activiteiten in het najaar van 1996, zoals een soort 'ster renslag'. Daarover vertellen we later meer." Zoeterwoude De vestiging Zoeterwoude houdt, net als twee jaar terug, een gezamenlijk personeelsfeest met de horecagebieden Den Haag, Rotterdam/Zeeland en de Rotterdamse medewerkers van de afdeling Export Transport Afdeling. En wel op zaterdag 9 november bij Dekker in Zoe termeer. Jan van der Slik (één van de organisatoren) over deze beslissing: "Dekker heeft vol doende ruimte en bovendien lijkt het ons eens leuk het feest buiten het Heineken-terrein te houden." Het feest begint om 18.00 uur en eindigt rond mid- Den Bosch Het personeelsfeest van de ves tigingen Den Bosch en Horst en alle vestigingen van het hore cagebied Brabant zal weer een zelfde opzet krijgen als twee jaar terug. Het feest staat gepland voor 12 oktober in, uiteraard, Den Bosch zelf. Het thema draait om Heineken èn Ame rika. De rest van het program ma blijft nog even geheim. "Het artiestenaanbod op deze avond biedt voor elk wat wils. Ook komt er een 'mystery guest'. Wie dat is blijft, uiter aard, tot het feest nog even een verrassing. Al met al wordt het weer een feest waar u bij moet zijn. Dus noteer de datum alvast in uw agenda", aldus een enthousiaste Jan van der Slik. Via de publicatieborden zal regelmatig nieuws over het feest worden bekendgemaakt. Bunnik De vestiging Bunnik houdt dit jaar geen personeelsfeest. In 1998 wordt het volgende perso neelsfeest gehouden. Dit bete kent echter niet dat er hele maal niets te vieren valt in de Bunnikse vestiging. Evert Bar- mentloo hierover: "Medewer kers worden dit jaar in de gele genheid gesteld voor 25 gulden een laatste voorstelling van de De Ridder Brouwerij De Ridder heeft in

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 23