Huwelijken Geboorten Geslaagden Buitenland Onze dienst verlieten 18 Buitenland J.P. Boon (S.A. El Aguila, Madrid) met mw. M. Ibanez Amsterdam Bram W., z.v. Mw. M.G.H. van Raay (Cluster Africa/Middle East) Rutger W.A., z.v. Mw. C.W. Sombroek (Personeelsdienst Internationaal) Den Bosch Robert C.T., z.v. Mw. Y.P.M. Sies (Pik O) Bunnik Daley P., z.v. F. van Beek (Cluster Convenience Horeca) Marjolein H.W., d.v. Mw. J.W.O.M. Dikmans-Van Iersel (Cluster Traditioneel Horeca) Adam z.v. J.J. van de Brink (Huishoudelijke Dienst/Kantine) Buitenland Juliette J.M., d.v. M. de Meyere (Rueil-Malmaison) Horecagebieden Isabelle J.P.M., d.v. J.M.E. v.d. Vliet (Verkoop Brabant) Sjors, z.v. Mw. E.W.H. Clement (Verkoop Nuth) Zoeterwoude Dirk J., z.v. G. Schaap (Brouwen) Tjebbe G., z.v. Mw. A.P. Schot-v.d. Linden (Marketing Amstel) Julie A., d.v. Mw. L.P. van Overvest- Geenen (Juridische Zaken) Zoeterwoude Voor het certificaat Veiligheid I: G.J. van der Flier, A.A. Koolbergen, E.P. Oosterbaan, H.J. Schoonbrood, J.S.M. Steur (allen Brouwen), A.R. den Aantrekker, F.E.M. Bisschop, C.L. Fernandes, W.A. Koppen, C.J. Oliveira Meilicio, C.P. Rietveld, R. Ruwaard, B. Viele, R. v.d. Wal, J.Th. Westhof (allen Verpakken) Voor het diploma Voortgezette Opleiding B Levensmiddelen technologie vakrichting Brouwen: C.W. Hoek Brouwen Voor het praktijkdiploma VaPro B: G. Eikelboom (Brouwen) De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Bunnik Voor het diploma Middelbare oplei ding Verpakkingsprocessen in de drankenindustrie NVC: J.R. Rijpma (Verpakken) Voor het diploma Post HBO-Onder- houdstechnologie: R.J. van der Burg (Planning en Werkvoorbereiding) en G. Moesbergen (Technische Dienst) Voor het certificaat Informatie analyse VSOM: mw. H. Ebbes (Informatiserings Afdeling) Den Bosch Voor het certificaat Operationeel Management: L.J.M. van Linder (Kantine) Voor het certificaat Moduul Adobe Illustrator DTP: D.A. Kuijer (Verpakken) Voor het certificaat Mechanisch Operator-A: A.R. Paltan (Verpakken) Voor het certificaat Heineken Brewing Course modules 1-3: A.P.I, v.d. Weijden (B.T.D.) China De heer A. Dalstra is per 1 april 1996 uitgezonden naar China, waar hij de functie zal bekleden van HTS Installation Manager bij Hainan Asia Pacific Brewery Co. Ltd. te Haikou. De heer Dalstra bekleedde tot deze datum de functie van Executive Engineer bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. te Shanghai, China. Myanmar De heer H.J.A. van de Ven is per 24 maart 1996 voor een periode van ongeveer negen maanden gedetacheerd bij Myanmar Brewery Ltd. te Yangon in Myanmar, waar hij de functie zal bekleden van Mechanical Installation Engineer. Angola De heer J.L. Bernabéu Cortes is per 7 april 1996 uitgezonden naar Angola, waar hij de functie zal bekleden van Technical Manager bij Nocal S.A.R.L. te Luanda. De heer Bernabéu Cortes bekleedde tot deze datum de functie van Brewery Manager bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. te Shanghai, China. De heer C.M. Janssen is per 16 april 1996 voor een periode van ongeveer vier maanden gedetacheerd bij Nocal S.A.R.L. te Luanda in Angola, waar hij de functie zal bekleden van Marketing Adviseur. Cambodja De heer D. de Wit is per 1 april 1996 uitgezonden naar Cambodja, waar hij de functie zal bekleden van Technological Controller bij Cam bodia Brewery Ltd. te Phnom Penh. Rwanda De heer A. van der Wilt is per 1 april 1996 uitgezonden naar Rwanda, waar hij de functie zal bekleden van Chief Engineer bij Bralirwa S.A. te Giseny. Slowakije De heer H. de Vries is per 9 april 1996 voor een periode van ongeveer vier maanden gedetacheerd in Slowakije, waar hij de functie zal bekleden van Manager Malting Plant bij Zlaty Bazant A.S. te Hurbanovo. Zwitserland De heer G.C.M. Meijer is per 9 april 1996 uitgezonden naar Zwitserland, waar hij de functie zal bekleden van Technical Director bij Brauerei Hal- dengut A.G. te Winterthur. I (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden Mw. C.F.M.M. Eikhout-Kolvenbach (Verkoop Den Bosch) Bunnik H. de la Rie (Horeca Verkoop) Zoeterwoude R. Luthin (Corporate Purchasing HTS) J.R. van Batum (Brouwen) Mw. E.A.A.W. Melet-Schoneveld (Kantoorrestaurant) (Dankbetuigingen zie pagina 30)

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 18