Amstel Vriendschapstrofee Lente in de bol, zomer in zicht In de rubriek 'Amstel Vriend schapstrofee' gaat een speciaal door de Amstel marketinggroep ontwikkelde trofee een soort estafette afleggen langs onze Nederlandse vestigingen. Degene die de Amstel Vriend schapstrofee krijgt, geeft een nieuw exemplaar aan een be vriende collega die werkt op een andere afdeling en/of vestiging. Anneke van de Wijngaart, 'tro fee-winnaar van de vorige keer' geeft een nieuw exemplaar van de Amstel Vriendschapstrofee aan.... Frank van der Klaauw uit Hoofddorp. De overhandiging van deze Amstel Vriendschapstrofee vindt plaats op een wel heel opmer kelijke plek: bij een snackbar voor het Olympisch terrein in Amsterdam. "Hier hebben we heel vaak een kroketje gegeten als we in Amsterdam bij een bij eenkomst moesten zijn. We par keerden dan hier en gingen gezamenlijk verder", verklaart Anneke van de Wijngaart. Zij werkt sinds kort op de afdeling In- en Externe Betrekkingen, maar heeft jarenlang bij Mar keting gewerkt. En daar heeft ze nauw samengewerkt met Frank van der Klaauw, wiens huidige functie Regional Unitmanager Stad Amsterdam is. "Ik weet nog goed hoe Frank als managementtrainee bij onze afdeling begon", vertelt Anneke. Hij kreeg toen onder meer de introductie van Wieckse Witte als opdracht. Ik dacht meteen: 'wat een enthousiaste jongen'. En dat is hij, ook toen hij vast in dienst kwam, altijd gebleven. Frank is net mijn jongere broer. Wij kunnen heel goed met elkaar opschieten, van het begin af aan. Hij is direct, vriendelijk, maar vooral ook menselijk. En dat waardeer ik ontzettend in mensen. Hij is in zijn werk ook heel initiatiefrijk, heeft tome loos veel energie en is daarnaast ook heel goed beleidsmatig bezig. Hoewel we nu al een tijd geen directe collega's meer zijn, blijft er contact. Ook onze part ners kennen elkaar en daarom willen we binnenkort de banden weer eens aanhalen en met z'n vieren uit eten gaan. Een tijdstip hiervoor prikken is, gezien onze verschillende jobs, niet zo een voudig. Maar misschien is de overhandiging van deze trofee een goed moment om eens een afspraak te maken." Erg blij Frank is erg blij met de trofee. Hij vertelt hierover: "Ik was blij De overhandiging van de A. trofee bij het Olympisch Stadion in Amsterdam verrast, deze trofee te krijgen. Met name omdat ik me ge complimenteerd voel door zo'n fijne vrouw. Ik hoop dat Anneke en ik nog jarenlang contact zullen hou den." Wie Frank zal verblijden met een exemplaar van de Amstel Vriendschapstrofee, blijft nog een maandje een verrassing. De uitslag leest u in de komende Vers van 't Vat. Den Bosch/Zoeterwoude Heeft u hem al geproefd? De nieuwe Amstel Meibock, oogst 1996? Sinds kort is dit sei zoensbier van Amstel weer op de markt. Vorig voorjaar gebeur de dat voor het eerst, en met suc ces. Het blijkt een welkome aanvulling te zijn op het Am- stel-assortiment. Nieuw: Zomergerst Amstel heeft onlangs wereld kundig gemaakt dat we 10 juni een nieuw lid van de Amstel familie kunnen verwelkomen: Amstel Zomergerst heet het zomerbier dat vanaf die datum verkrijgbaar is bij slijterij en supermarkt en in de horeca. In het volgende nummer van Vers van 't Vat komen we uit gebreid terug op Amstel Zomer gerst.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 13