Elvis geeft acte de presence tijdens contactbiertje 1 M V Themabijeenkomst Heineken Partner Netwerk II V BON w Den Bosch In februari werd het maandelijkse contactbiertje in Den Bosch opgefleurd met een optreden van een imitatie- Elvis. Deze Elvis, in Den Bosch beter bekend als Hans Rovers, bracht zijn programma 'Elvis Memories' ten gehore. Rovers, in het dagelijks leven specialist controller Verpakken, is een echte Elvis-fan. Hij bezit een collectie van 60 elpee's met meer dan 400 nummers. Rovers zingt al acht jaar, maar is pas een halfjaar in het 'openbaar' te bewonderen. "Daar was echter niets van te merken tijdens zijn spetterende optreden van 15 februari. Het personeel was aan genaam verrast", aldus Gerrit Sman, medewerker Public Re lations in Den Bosch. Hans Rovers, die sinds kort ook zang les krijgt, wil graag het niveau 'top-amateur' bereiken. De Bos schenaren wensen hem daar alvast veel succes mee! 'Elvis' concerteerde tijdens het Bossche contactbiertje 31 Zoeterwoude Het Heineken Partner Netwerk houdt maan dag 15 april in ontvangstge bouw De Hooiberg een bijeen komst rond twee thema's. Director Corporate Communi cation Verwey zal tijdens het ochtendprogramma ingaan op het thema 'Alcohol en Werk'. Na de lunch is het woord aan kunsthistorica mevrouw drs. Portheine. Zij zal een presen tatie verzorgen over het werk van schilder Johannes Vermeer, in het kader van de nu lopen de tentoonstelling over deze Hollandse meester in Den Haag. Het programma, bedoeld voor partners van Heineken-mede- werkers die in het buitenland gedetacheerd zijn geweest, start om 10.00 uur in de Van Swie- tenzaal. De lunch staat klaar om 12.00 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur worden gestart met het middaggedeelte, dat wordt afgesloten met een drankje rond 15.00 uur. U kunt zich opgeven voor deze thema-bijeenkomst door bij gaande bon in te vullen en op te sturen. Ja, ik kom donderdag 15 april 1996 naar de HPN-bijeenkomst. Mijn gegevens luiden als volgt: Naam: Voornaam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoon: Ervaring in land: In de periode (jaar): Stuur de ingevulde bon naar: Rennie de Zwart, Heineken Partner Netwerk, Personeelsdienst Internationaal, Kamer 2.471, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Fax: 071-5456807

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 31