CIBC schenkt bierpul Toevoeging jubilea-lijst 1000 gulden voor Rob Piasmeij er en Peter de Bmin SI 30 Zoeterwoude Aan de eind vorig jaar met Vers van 't Vat meegezonden lijst van afscheid en jubilea in 1996 moeten nog twee namen worden toegevoegd: september 11-9 L. Garcia Martinez december 18-12 E. Penning Verpakken Z'Wou 25 jaar Administratie Drh. Hergarden 25 jaar Zoeterwoude Rob Plasmeijer en Peter de Bmin van Storings- ploeg B in Zoeterwoude lever den een idee waardoor er dui zenden blikjes per jaar worden bespaard. De twee mannen over het idee: "De blikjes worden vlak voor het niveau-controle apparaat PECO via een 'inliner' op een éénsporig baantje getranspor teerd. Eventueel omgevallen blikjes konden hier onder de zijgeleiding naast de baan val len. Deze blikjes werden ver volgens vernietigd, omdat ze door de val waren beschadigd. Door er een extra geleiding bij te plaatsen, kunnen er geen blik jes meer naast de baan vallen. Deze omgevallen blikjes komen nu in de daarvoor bestemde bak op gelijke hoogte met de baan, en kunnen weer op de baan wor den geplaatst. Een besparing van enkele duizenden blikjes per jaar." Het idee leverde de twee een totaal geldbedrag van 1000 gul den op. Zoeterwoude Meint van Kuiken, coördinator Evene menten en Produkt PR van de afdeling In- en Externe Betrek kingen, heeft onlangs van de Centrale Ideeënbuscommissie (CIBC) van Heineken een spe ciale bierpul gekregen. Hij kreeg deze voor de door hem bedach te nieuwe methode voor de ver zorging van Ideeënbuscadeaus. Het nieuwe systeem levert een grote kostenbesparing op en maakt het, doordat er uit een groter assortiment cadeaus kan worden gekozen, aantrekkelij ker om deel te nemen aan het Ideeënbussysteem. Omdat het inkopen en verspreiden van Ideeënbusprijzen een neven taak is van Meint van Kuiken, was beloning volgens de regels van de Ideeënbus niet mogelijk. Toch wilde de CIBC Meint van wege zijn idee in het zonnetje zetten. Meint van Kuiken: "Bij de nieu we methode kunnen de win naars cadeaus kiezen uit het assortiment van het bedrijf Telekado. Het systeem werkt als volgtEen prijswinnaar kiest een cadeau uit de Telekado- catalogus. Hij of zij geeft deze keuze vervolgens door aan de plaatselijke Ideeënbuscommis sie. De commissie bestelt het <T S®H gekozen cadeau bij Telekado, en die zorgt er op haar beurt weer voor dat het bij de winnaar terechtkomt." File "Het idee is eigenlijk ontstaan in de file. Ik zat achter een auto met daarop een reclame voor Telekado en vroeg mij af of dat niet iets was voor onze Ideeën bus. Ik heb het idee vervolgens uitgewerkt en heb op papier gezet hoe we dat in de praktijk konden uitvoeren. Vervolgens heb ik het plan voorgelegd aan de Centrale Ideeënbuscommis sie. Zij vonden het een zeer goed idee en hebben het enige tijd geleden overgenomen. De nieu we methode heeft voor mij ook voordelen want het scheelt me een hoop werk. Vroeger regelde ik een heleboel zaken die nu voor rekening van Telekado komen. Die tijd kan ik nu weer ergens anders voor gebruiken", aldus Meint. Van links naar rechts: Centrale Ideeënbuscommissie voorzitter Hans van Twaalfhoven, Meint van Kuiken en Hans Dorrenboom (secretaris CIBC)

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 30