Nieuwe rubriek: de Amstel Vriendschapstrofee Met ingang van deze Vers van't Vat start een nieuwe rubriek. In nauwe samenwerking met de Amstel marketinggroep is hiervoor een speciale trofee ontwikkeld. De naam: 'Amstel Vriendschapstrofee'. Deze zal vanaf nu een soort van estafette gaan afleggen langs onze vestigingen in Nederland. Degene die de Amstel Vriendschapstrofee krijgt, geeft hem door aan een bevriende collega die werkt op een andere afdeling en/of vestiging. (L s - De Amstel marketinggroep heeft de eerste trofee toegekend aan Anneke van de Wijngaart (IEB). In het volgende nummer mag zij iemand verrassen met een exemplaar van de trofee. Iedere deelnemer krijgt zijn eigen exemplaar. Het gaat dus niet om een wisseltrofee. De regels voor het toekennen van de Amstel Vriendschaps trofee zijn eenvoudig: de ontvanger moet medewer ker zijn van de brouwerij (geen externe relatie]; je mag hem niet doorgeven aan een directe collega. Om het estafette-effect te bereiken, moet worden gekozen voor iemand van een andere afdeling en/of vestiging binnen de Neder landse grenzen. Vriendschap Amstel is een biermerk dat staat voor een aantal herkenbare waarden. Een van de belang rijkste in dat rijtje is vriend schap. Vandaar de naam van de trofee. Vriendschap is duidelijk aanwezig tussen Anneke van Anneke van de Wijngaart A (IEB): "Blij met de eerste Amstel Vriendschapstrofee. de Wijngaart en de Amstel marketinggroep: "Anneke was tot voor kort lid van de Heine- ken marketinggroep. Ze heeft echter in warmte en persoonlij ke aandacht nooit onderscheid gemaakt tussen ons en haar directe collega's van de Heine- ken-groep. Wij zagen haar als de moeder van de afdeling Marke ting. Als er op de afdeling een biertje werd gedronken, droeg zij in grote mate bij aan de gezelligheid. Ze is altijd zich zelf: eerlijk, open en hartelijk. Van alle medewerkers van de afdeling Marketing was zij toch de meest vrolijke en degene met het meeste optimisme." Reden genoeg dus voor de Amstel-collega's om Anneke - die al enige tijd werkt op de afdeling In- en Externe Betrek kingen (IEB) - de Amstel Vriend schapstrofee toe te kennen. Aan wie zij het volgende exemplaar van de trofee zal geven, leest u in de komende Vers van 't Vat.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 24