Sisi-produkten in een ander jasje 1996 wordt hèt jaar voor Sisi. Tenminste, als het aan brandmanager Ester van Dusseldorp ligt. Want Vrumona heeft voor de komende maanden heel wat activiteiten rond Sisi gepland. Nieuwe smaken, een nieuw jasje en een nieuwe positionering zijn enkele van de geplande projecten. Ester van Dusseldorp vertelt er meer over. "Het gaat in totaal om vijf ver schillende projecten. De eerste drie projecten bestaan uit een algemeen nieuw decor voor alle Sisi-smaken, een verbetering van de smaak en de toevoeging van vitamine C aan Sisi Kool zuurvrij. Zo hebben we de smaak Light (met de toevoeging van fresh om het frisse karak ter te onderstrepen) verbeterd en zullen Sisi Regular en Sisi Koolzuurvrij binnenkort een smaakverbetering ondergaan. We hebben bovendien aan Kool zuurvrij extra vitamine C toe gevoegd, gericht op de doel groep: kinderen tussen de vier en twaalf. Nieuwe smaken Als laatste zal Sisi Koolzuurvrij nog een nieuwe smaak intro- Sisi-produkten in een nieuwe jas De nieuw gelanceerde Sisi- produkten staan sinds 18 maart in het winkelschap. Uiteraard komen ze ook in de diverse PUM's. Om de smaakverbeteringen nog duidelijker naar voren te laten komen krijgen alle Sisi-produk ten een nieuw jasje. Sisi Regu lar krijgt een donkerblauw ge kleurd logo, een oranje uit straling met bijpassende oranje dop, Sisi Fresh Light een licht blauwe uitstraling en Sisi Kool zuurvrij wordt van een groen getint etiket voorzien. Het voor deel hiervan is dat de consu ment nog beter dan vroeger de verschillende smaken uit elkaar zal kunnen houden. Bovendien straalt het nieuwe uiterlijk veel meer uit dat het hier om produkten gaat van hoge kwaliteit." duceren: Sisi Tropical Kool zuurvrij. "Zowel de al eerder geïntroduceerde smaak Sisi Orange Koolzuurvrij, als de nieuwe smaak Sisi Tropical Koolzuurvrij in de zogenoemde 'tetra' (kartonnen) verpakking in de winkel te staan. Tropical Koolzuurvrij, dat pas in de tweede week van mei in de winkel te koop is, wordt ook geleverd in het kleine Sisi- blikje, evenals Sisi Orange Koolzuurvrij."

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 20