Dankbetuigingen Overleden In Memoriam W. van der Veen In Memoriam P.C. Walraven Mede namens mijn vrouw wil ik dankzeggen aan de directie van Heineken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die ik gekregen heb ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. G. v.d. Klei Hartelijk dank voor het prachtige Valentijnsboeket. Het was een complete verrassing. Onze dank. Th. van dei Geld Mede namens mijn echtgenote dank ik de directie van Heineken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van onze 40-jarige trouwdag mochten ontvangen. H. Notenboom Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling en het, zowel in het ziekenhuis als thuis, ontvangen bezoek tijdens Bon's ziekte. Voorts dank ik eenieder voor het geweldig getoonde medeleven na z'n overlijden. De vele reacties alsmede een grote aanwezigheid van uw kant bij het afscheid van Bon zijn hier getuigen van. Mede namens de kinderen en kleinkinderen nogmaals hartelijk bedankt. Dini Hannema-Hagen Mede namens mijn dochter en schoonzoon bedank ik de firma Heineken voor de belangstelling en het prachtige bloemstuk bij het overlijden van mijn man lilies Versteeg. Ook de goede zorgen hebben ons veel goedgedaan. Mw. Th. Versteeg-Weijts We werden opgehaald door auto met chauffeur, waarna we met een toespraak en bloemen werden ontvangen. Verder zorgden héél veel collega's en oud-collega's voor een fantastische sfeer! Het was een afscheidsreceptie om nog heel lang, met veel plezier, aan terug te denken. Mede namens mijn partner en kinderen, iedereen héél hartelijk bedankt, ook voor de geweldige cadeaus die we mochten ontvangen. Bob Geuits Hiermee willen mijn vrouw en ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk plus drankenpakket die wij bij ons 40-jarig huwelijk hebben ontvangen. Joop Teijgeman Afscheid nemen na 28 jaren als actieve Heineken-medewerker doet je iets. Jullie hebben door je massale opkomst en belangstelling gezorgd voor een onvergetelijke afscheidsviering. Directie, collega's, relaties en vrienden bedankt voor de gesproken woorden, felicitaties, cadeaus en bloemen. Paul en fo Savelkoul Wij ontvingen het droeve bericht dat op 30 januari na een langdurig ziekbed toch nog plotseling is overleden de heer W. van der Veen. Wolter van der Veen was sinds 1964 werkzaam bij een agentschap van Heineken. Hij kwam per 1 januari 1968 in dienst bij de Noord-Friese Drankenhandel in Leeuwarden. Hij was werkzaam als heftruck chauffeur. In deze tijd hebben wij Wolter leren kennen als een rustige en prettige collega, die plezier had in zijn werk. Al in 1978 bleek dat er sprake was van een ernstige longaandoening en vanaf 1980 was hij deelnemer aan de Heineken Invaliditeitsregeling. Gedurende een aantal jaren werd hij thuis liefdevol verzorgd door zijn echtgenote. Wolter werd slechts 51 jaar. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkind heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Ons bereikte het bericht dat op 17 februari op 64-jarige leeftijd is overleden de heer P.C. Walraven. De heer Walraven trad op 10 maart 1952 in dienst van onze Amsterdamse brouwerij als uitgever van het Biermagazijn. In februari 1964 verwisselde de heer Walraven de brouwerij voor het 'bui tenleven'. Hij werd Koetsier van de Heineken-bierwagen. Twee jaarlater, in 1966, werd hij Employee Evene menten van de afdeling Reclame. Sinds 1 januari 1976 maakte de heer Walraven gebruik van de Heineken Invaliditeitsregeling. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere naaste familieleden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. De heer J. Sluiter (75) is overleden op 17 februari 1996. De heer Sluiter is op 19 februari 1969 in dienst getreden van Coebergh. Sinds 1 oktober 1985 was hij met pensioen. Op 22 februari is de heer A. Polderman (81) overleden. Hij trad op 4 april 1960 in dienst te Rotterdam. De heer Polderman is op 1 oktober 1979 met pensioen gegaan. De heer C. Duif (66) is overleden op 24 februari 1996. De heer Duif is op 16 januari 1957 te Den Bosch in dienst getreden. Sinds 1 september 1994 was hij met pensioen. Op 25 februari is de heer A. van Eijk (81) overleden. Hij trad op 21 april 1958 in dienst van Amstel. De heer Van Eijk is op 1 augustus 1979 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 19