Geboorten Geslaagden Buitenland Onze dienst verlieten Katwijk Björn en Bo, z. en d.v. G J. Nijmeijer (Proseco) Horecagebieden Mitchell M.F. z.v. mw. T.M.A. Heesel-Theunissen (Limburg) Zoeterwoude Wesley, z.v. mw. A.W. Star-v.d. Plas (Research Development H.T.S.) Jill, d.v. D. v.d. Bijl (Loopbaanontwikkeling) Frederilce J.E., d.v. A.M. Spijker (Planning Control E.F.I.) Simone C.M., d.v. mw. B.C. de Does-v.d. Kroef (Crediteuren/Magazijnadministratie) Julien L.M., z.v. S.L.M. Siemer (D.C.S.) Pieternella, d.v. A. den Haas (Filtratie) Justin B., z.v. R.J. van der Lep (Colonne 3) Youri M., z.v. R. Turk (Colonne 3) Esmee E., d.v. R.W. Vuijk (Technische Dienst) Guylliaume, z.v. E. Mulder (Amstel Marketing Buitenland Julia M., d.v. M. van Geldern (Heineken Trading N. V. Curacao) Den Bosch Voor het diploma Sociologie, Orga nisatie Beleid: L.J.A.F. Hopstaken (Personeelsdienst Produktie) Voor het diploma Milieu en Technologie: mw. C.H.M.T. Diesveld (Brouwen) Voor het getuigschrift Planning/ Besluitvorming/Probleemanalyse: J.A.W. Witmer (Technische Dienst) Zoeterwoude Voor het diploma Postdoctorale opleiding tot Registeraccountant: mw. J.M. Diergaarde (Interne Accountantsdienst) Voor het diploma Middelbare laboratoriumopleiding R.F.B. Rijnbeek (Brouwen) Voor het getuigschrift Hoger Onder wijs deeltijdse lerarenopleiding Mechanische Techniek I en II: W.J. Brugmans (Technische Dienst) De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Even schrikken Voor een aantal gedetacheerden was het even schrikken, toen ze vorige maand Kroniek lazen. Hun detacheringen stonden vermeld onder 'Onze dienst verlieten'. Per vergissing was dat tussenkopje verwisseld met 'Buitenland'. Onze excuses hiervoor. Deze verwisseling had overigens nog een bemoedigend, positief neven-effect: Uit het aantal -uiteraard sportieve- reacties dat we kregen, bleek nog eens hoe goed deze rubriek nog altijd wordt gelezen. Verder hopen we natuurlijk dat de betreffende expatriates nog lang bij onze brouwerij in dienst zullen blijven. Redactie Vers van 't Vat Papoea Nieuw-Guinea De heer A.W. Govaert is per 15 februari 1996 uitgezonden naar Papoea Nieuw-Guinea, waar hij Chief Engineer is bij S.P. Holdings Ltd. te Port Moresby. Italië De heer A.J.F. Bontje is per 1 maart 1996 uitgezonden naar Italië, waar hij de functie bekleedt van Financial Manager bij Heineken Italia S.p.a. te Milaan. Polen De heer P.R. Rijnvis is per 1 maart 1996 uitgezonden naar Polen, waar hij de functie bekleedt van Financial Manager bij Zywiec Breweries PLC te Zywiec. Rwanda De heer J.O. Dik is per 17 februari 1996 uitgezonden naar Rwanda, waar hij de functie uitoefent van Technician for special projects bij Bralirwa S.A. te Gisenyi. China De heer H. van Vianen is per 27 februari 1996 uitgezonden naar China, waar hij de functie uitoefent van Electrical Installation Engineer bij Hainan Asia Pacific Brewery Co. Ltd. in Haikou. Myanmar De heer M.C. van Duuren is per 14 maart 1996 uitgezonden naar Myanmar, waar hij de functie bekleedt van Training Manager bij Myanmar Brewery Ltd. te Yangon. Singapore De heer M. Alblas is per 26 februari 1996 uitgezonden naar Singapore, waar hij de functie uitoefent van Small Area Export Manager bij Heineken Far East Pte. Ltd. te Singapore. Verenigde Staten van Amerika De heer N. Pinotsis is per 1 maart 1996 uitgezonden naar de Verenigde Staten van Amerika, waar hij de functie bekleedt van Marketing Manager Latin America bij Heineken Latin America and Caribbean Inc. te Coral Gables, Florida. De heer Pinotsis was tot deze datum Export Manager Heineken Canarias bij Heineken Canarias S.L. te Las Palmas, Canarische Eilanden. Vietnam De heer H. van Dort is per 10 maart 1996 teruggekeerd uit Vietnam, waar hij de functie uitoefende van Technological Controller bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi-Minh City. Zaïre De heer S.F.M. van der Borght is per 1 maart 1996 bij onze onderneming in dienst gekomen en tevens per die datum uitgezonden naar Zaïre, waar hij de functie bekleedt van Directeur des Services Médicaux bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden J.H.H. Meijlinlc (Verkoop Den Haag) R.G.M. Clerkx (Verkoopbinnendienst Brabant) M. van Looyengoed (Verkoop Gelderland/Overijssel) Zoeterwoude W.W.C. v.d. Velde (Centrale Horeca Technische Dienst)

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 18