Spanwagen in carnavalsoptocht Apollo's op transport naar China Venlo Heineken is zeer actief in Venlo en omstreken. Een goed voorbeeld daarvan is de Heineken spanwagen die op carnavalsdinsdag in het Lim burgse Venlo viel te bewonde ren. Hoewel carnaval al weer enkele weken voorbij is, gaan we in deze Vers van 't Vat toch nog even terug naar 20 februari. "Het was voor het eerst dat een Heineken spanwagen meereed tijdens de carnavalsoptocht in Venlo. De belangrijkste reden dat we meededen, is dat we ons de laatste tijd wat spre kender willen manifesteren", aldus Guido lansen, Horeca- vertegenwoordiger in de vesti ging Horst. Jansen: "De spanwagen was een groot succes. De wagen kon door gladheid helaas niet op alle plaatsen komen. Desondanks was iedereen zeer enthousiast. Zeker wanneer je het koude weer in ogenschouw neemt, kunnen we ook wat de omzet betreft tevreden zijn." De spanwagen met het in boerenkiel gestoken verkoop team uit Horstdat onlangs ook de Marketing Award 1995 heeft gewonnen (zie pagina 12) Zoeterwoude Onlangs vond een transport van Apollo's plaats naar de Hainan Asia Pacific Brewery in China. Deze Apollo's werden in Duitsland geladen en via Nederland op transport gezet naar China. Het gaat in totaal om zeven Apollo's en drie stuks helderbiertanks. De Apollo's zijn geladen in het Duitse Burgstadt am Main. Van daar uit zijn ze naar Nederland getransporteerd, waar ze uit eindelijk zijn overgeslagen in Amsterdam. Vervolgens gaan ze naar China. Deze reis duurt ongeveer veertig dagen. Het transport is in zijn geheel gear rangeerd door de afdeling Trans- port Declaratie te Zoeter woude. De foto's van het transport in Duitsland werden ons aangele verd door Simon de Wit, ver scheper van de afdeling Export Zoeterwoude.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 10