Bosch' zaalvoetbaltoernooi vooral sportief Blues Brothers Revue krijgt vervolg Zoe rwoude De Blues Brot ars Revue van vorig jaar krijgt een vervolg. Dezelfde cast aangevuld met enkele nieu /e leden, is van start ge gaan met de voorbereidingen voor ;en nieuwe show. Daarin staat het Nederlandse lied cen traal. De show begint met antieke smar lappen en gaat via de rock 'n roll van eind jaren '50 en de popmuziek van de sixties naar de hits van de jaren '80 en '90. De eerste uitvoering is voorlo pig gepland na de zomervakan tie. Tot die tijd zal er druk worden gerepeteerd. Een aantal van de repetities wordt geleid door regisseur Maks van de Lint. Oproep De organisatie van de nieuwe show van de -overigens lan delijke- personeelsvereniging Heineken Bluesband zoekt nog Terwijl de onfortuinlijke Wil van Eeuwijk langs de lijn A. voor zijn zweepslag wordt behandeld door Frans Dupuis van de EHBO, scoren zijn ploeggenoten FC Heineken 1 tegen elkaar uit. Het bleef tot het einde toe span nend, want pas twee minuten voor het einde wist FC Heine ken te scoren. Dit laatste vijftal won daarmee, net als vorig jaar, de Briljant Wisselbokaal. Een gezellige feestavond besloot deze sportieve dag. Vanzelf sprekend vond toen ook de prijs uitreiking plaats. Maar niet alleen het eerste team van FC een accordeonist je), die het leuk vindt om de zang van smartlap pen als 'Bij ons in de Jordaan' en 'Ketelbinkie' te begeleiden. Bent u de juiste kandidaat? Of kent u iemand die deze muziek goed kan spelen? Neem dan Heineken mocht een beker in ontvangst nemen, ook Kelder bier kreeg er een. En wel voor het sportiefste team. Gezien de vele enthousiaste reacties en het succesvolle verloop van het toernooi is FC Heineken van plan volgend jaar opnieuw een dergelijk (intern) toernooi te organiseren. Zeker omdat de vereniging dan veertig jaar bestaat. contact op met het bestuur van genoemde personeelsvere niging: Peter Everts (voorzitter, 071-5456034); José van Damme (penningmeester, 020-5239683); of Flans Marck (secretaris, 071-5456708). Den Bosch Toen Peter Ploeg makers, voorzitter van de voet balvereniging FC Heineken, net als vorig jaar een zaalvoetbal toernooi wilde organiseren, reageerden vele collega's uit Den Bosch enthousiast. "Vorig jaar namen aan het toernooi allemaal externe voetbalteams deel Maar dit jaar hadden we zeven teams uit het eigen bedrijf", vertelt Ploegmakers. "De afdelingen meldden zich spot aan aan. Zij droegen de naam waaronder zij als taak- tear, (gaan) werken. Zo had den wij de zaalvoetbalteams Kek rbier, Beveiligingsdienst, Tro ;boys van DCS, FC Ver zorging van de kantine, en B en F, een gezamenlijk team van Brouwen en Filtratie. Natuur lijk leden ook FC Heineken 1 en 2 mee. Het enige buitenteam was -CK de Hommel. Daarin speelden overigens ook Heine- ken-medewerkers mee." Het toernooi speelde zich af in sportcentrum De Schutskamp in Den Bosch. Vele belangstel lenden, huisgenoten en colle ga's, kwamen de 27e januari naar het sportcentmm om hun bekenden aan te moedigen. Zij zagen vooral sportieve wed strijden. Er deed zich de gehele dag maar één blessure voor. Dat was Wil van Eeuwijk van de Beveili gingsdienst, die getroffen werd door een zweepslag. Toen een maal de kruisfinales begonnen, werd de spanning voelbaar. "Je kon merken dat ieder voor de beker ging. Een mooie wissel bokaal, die door een schoon maakbedrijf ter beschikking was gesteld", legt Ploegmakers uit. Aan het einde van de voet balmiddag kwamen B en F en

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 31