1250 gulden Jan v.d. Kraan Dankbetuigingen 30 De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten (vervolg dankbetuigingen van pagina 19) Bij deze wil ik, ook mede namens mijn vrouw, de directie en personeelszaken hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket, die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. fan van der Heijdt Voor de gelukwensen en de gulle gaven, die wij ter gelegenheid van onze 50-jarige echtvereniging van de directie van Heineken mochten ontvangen, betuigen wij gaarne onze hartelijke dank. S. v.d. Schouwen echtgenote Mede namens mijn vrouw, wil ik u bedanken voor het prachtige bloemstuk dat ik heb ontvangen bij mijn 65e verjaardag. Hartelijk dank. G. van Mook Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk, het drankenpakket en de envelop met inhoud, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. Herman Willemsen Op 24 januari hebben wij ons 50-jarig huwelijk gevierd. Hierbij wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen de directie van Heineken héél erg hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk, het drankenpakket en de grote envelop. Wij stellen het zéér op prijs dat er na 20 jaar nog aan ons gedacht wordt. Schitterend C.A. Bergsteifn Beloning: Aanmoet igini Den Bosch C.J. v.d. Splinter (Gistkelder) G.C. Korthout (DCS) G.J. Daemen (Gistkelder) J. Kerver (Verpakken) f.N.N. Kuipers en L.C. Schoenmakers 200,-- (MFH) J. van Vugt (Verpakken) f 250,- P.A. Hoos en J.H.M.L. Meijs (Verpakken) M.H. Li, H.A.J.M. v.d. Meijdenberg en 300,- M.G.M. van Osch (MFH) M.f.A. v.d. Wijst (Verpakken) f 200,- M. Leibling en A.F.M. Kooien (MFH) J.J.N. Kuipers (MFH) L.C. Schoenmakers, HJ.H.M. Cortenbach 300,- en J.L.M.C. Vrijhoeven (MFH) H.A.M.J. v.d. Velden M.J.J. van Dinther 250,- (MFH) Horecagewesten H. Tromp (Brabant) f 500,- 1 )0,- 100,- f 110,- 100,- 150,- 150,- 150,- Zoeterwoude Collega Jan v.d. Kraan van de afdeling Ver pakken in Zoeterwoude zag onlangs een van zijn ideeën beloond met 1250 gulden. Hij opperde een geleiding te maken voor de bovenmat van de inloop van de pasteur op Colonne 6. Zonder die inmiddels geplaats te geleiding, liep de bovenmat steeds uit zijn baan. De mat, gemaakt van kunststof delen, brak vervolgens. Aangezien de operators weinig tot geen han delingen hoeven verrichten aar de pasteur, werd het uit de baar lopen van de mat vaak laat ont dekt. Door het in de praktijl< brengen van het idee van Jar v.d. Kraan, is het euvel verhol pen. Jan v.d. Kraan bi) de doorhem bedachte bovenmatgeleiding op de pasteur van Colonne 6 y .1

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 30