Afscheid B.J. Geurts Afscheid Ch. Corver 37* -jaar B. Wolters Amsterdam De heer B.J. Geurts, medewerker binnen de afdeling EFI Export, nam 11 januari afscheid van Heineken. Hij maakte begin januari ge bruik van de VUT-regeling. Bob wilde graag een bescheiden receptie, het liefst in een ver trouwde omgeving. Daarom was voor de receptie de Export- bar aan de Weteringschans te Amsterdam uitgekozen. Tij dens de voorontvangst bleek al dat Bob, die vergezeld werd door zijn partner en zijn zoon, wel een boek zou kunnen schrij ven over zijn werkzaamheden. Met name over alle bijzondere afspraken die hij met de ver schillende buitenlandse ambas sades moest treffen om toch maar op tijd de benodigde visa te krijgen. Maar er werd meer verteld over zijn verleden. Uit een stokoud Amstel-archief was de personeelskaart van Bob gelicht, inclusief een zeer geda teerde jeugdfoto van Bob. Van der Minne legde vervolgens het een en ander uit over deze lang vervlogen tijd, dit tot vermaak van Bob en alle genodigden. Bob werd daarbij gekenmerkt als een zeer gewaardeerde, joviale collega, die absoluut loyaal staat ten opzichte van Heineken. Na het uitreiken van de cadeaus werd iedereen in de gelegenheid gesteld om Bob en zijn familie persoonlijk de hand te schud den. Bunnik/Zoeterwoude Op 1 februari nam na een carrière van meer dan 40 jaar de heer Ch. Corver afscheid van Vru- mona. Op de zeer drukbezochte af- scheidreceptie waren behalve Heineken- en Vrumona-men- sen ook prominenten uit de voetbalwereld aanwezig. Onder andere werd de bekende sport verslaggever Kees Jansma gesig naleerd. Verscheidene sprekers memoreerden de diverse car rières die Charles in de loop der jaren gestalte heeft gegeven. Allereerst bij Vrumona waar hij begon als vertegenwoordiger en als snel opklom tot verkooplei der in de thuisverbruiksector. In die hoedanigheid heeft Charles zowel de voorspoedige als de moeilijkere jaren van Vrumona meegemaakt. Daarnaast zijn carrière in de politiek en, uiter aard, zijn carrière als bekend internationaal voetbalscheids rechter. In die laatste 'branche' is Charles ook nu nog actief als lid van de Tuchtcommissie van de KNVB. Opvallend was het wederzijds respect tussen de afscheidnemer en 'zijn' verte genwoordigers, dat ook tijdens het afscheid duidelijk aanwezig was. Zoals ook werd gememo reerd tijdens de toespraken, zal Vrumona in Charles Corver een markante persoonlijkheid mis sen, die -zoals hij zelf placht te zeggen- 'en route' is. Zevenaar De heer B. Wolters vierde op 15 december, verge zeld door zijn vrouw Irene en zijn kinderen, zijn 371h-)ang jubileum in Zaal 'Staring' te Zevenaar. Vele familieleden, zakem naties en colleg's hebben aan deze uitnodiging gehoor gegeven. Hans Josemans open de de receptie, waarna Dick Hageman de jubilaris als eerste toesprak. Dick weet als geen ander wat het is om al zolang (zelf 27 jaar) in dienst van Hei neken te zijn. Bennie werd getypeerd als een hardwerken de, enthousiaste medewerker. Vervolgens sprak Peter Kruip hem toe. Na afloop werden de gebruikelijke bescheiden, zoals de envelop met inhoud en de speld, aan Bennie gegeven. Zijn vrouw Irene werd verblijd met een boeket. Collega Harry Ijsveld sprak ver volgens Bennie toe. Harry en Bennie kennen elkaar al uit de periode van Otten uit Duiven. Harry slaagde er dan ook goed in om op een humoristische wijze een aantal typerende anekdotes te vertellen. De laatste spreker was Bennie zelf die, ook namens vrouw en kinderen, iedereen bedankte voor de komst, de mooie ca deaus en de hartverwarmende woorden.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 29