Geboorten Geslaagden Onze dienst verlieten Buitenland Dankbetuigingen Buitenland Lene, d. v. L. van der Borght (Bralima S.A.R.L. in Zaïre) Horecagebieden Stuart, Amber, Tessa, z. en dochters van H.N. Smit (Centrale Horeca Technische Dienst) en mw. J. v.d. Steen (projectservices). Michelle, d. v. E.R. Brouwer (Instru mental Product Characterization) Sherilyn, d.v. H.J. Dekker (Alkmaar Expeditie) Zoeterwoude Voor het diploma VaPro mechanisch operator A: C.H.M. v.d. Berg, W. Hoek, A. van der Plas, J. Messemaker (allen Verpakken) Voor het diploma VaPro mechanisch operator B: J.C J. Zevenhoven (Verpakken) Voor het diploma Magazijn/ Expeditiechef TOPA: P. de Ruyter (Reclamemagazijn) Voor het diploma Middelbare opleiding Verpakkingsprocessen in de drankenindustrie: F.E.M. Bisschop, T. van Gans, R.W. Gorter, M. Plug, L.H. van der Steeg, H. Verkerke, C. Vlietstra, A. Wegewijse (allen Verpakken) Voor het Certificaat Veiligheid I: G.W.M. Bos, J.M.A. van Breda, P.W. Geurts, D. van Hoegee, P. v.d. Hoek, K.B. Koppe, J.C. Vlaar- dingerbroek (allen Verpakken), J.C. Dol, P. Pret, H.V. Riethoven, T. Rietveld, B.L. Verberg (allen DCS), J. van Eijk, f. Hiemstra, P.C.A. Laan (allen Brouwen), G.H.J. v.d. Ploeg (Energie) Den Bosch Voor het diploma Hoofd Bedrijfs hulpverlening NVB: K.B.G. Mulder Voor het certificaat Bedrijfsinsterne Milieuzorg en Produktieprocessen Agrarische Hogeschool: A.B.M. v.d. Wielen (Beveiliging) Voor het diploma Basisoperator: H.J.J. Merlcx (Verpakken) Voor het diploma Mechanisch operator-A: A.M. van Beek, H.H.F.M. van Hoek, A.G. Wagenaars, F.J. Werts, G.H.F. Hendriks, A.C. Kievits, C.P.M. van Lieshout, D.A. Kuijer, W.L.M. van Rijn (allen Verpakken) Voor het diploma Heftruckchaffeur: A.F.M. v.d. Wiel (Magazijn Drankenhandel) De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Voor het diploma SPD Bedrijfs-administratie: Mw. I.C.M. van Kronenburg-Kemps (Administratie Drankenhandel) Canarische Eilanden De heer H.X.M. Maas is per 19 februari 1996 uitgezonden naar de Canarische Eilanden, waar hij de functie zal bekleden van Export Manager Heineken bij Heineken Canarias S.L. te Las Palmas. China De heer H.L.J. de Blank is per 1 februari 1996 uitgezonden naar China, waar hij de functie zal bekle den van Executive Engineer bij Shanghai Mila Brew. Co. Ltd. te Shanghai. Spanje De heer S.O. Koornstra is per 5 februari 1996 uitgezonden naar Spanje, waar hij de functie zal bekleden van Marketing Research Manager bij S.A. El Aguila te Madrid. Bahamas De heer H.N. Nusmeier is per 23 januari 1996 teruggekeerd uit de Bahamas, waar hij de functie uitoefende van General Manager bij Commomwealth Brewery Ltd. te Nassau. Per dezelfde datum heeft hij de functie van Corporate Purchasing Manager bij Heineken Technical Services te Zoeterwoude aanvaard. Slowakije De heer H. Böhmermann is per 29 januari 1996 voor een periode van ongeveer 9 maanden gedetacheerd bij Slowakije, waar hij de functie za bekleden van Installation Specialist bij Zlaty Bazant A.S.te Hurbanovo. Vietnam De heer W.H.M. Baaiman is per 4 februari 1996 uitgezonden naar Vietnam, waar hij de functie zal bekleden van Technological Controller bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi Minh City. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden A.J. Roks (Dordrecht Exp.) A.G.M. v.d. Zandt (Horecagebied Gelderland/Overijssel) H. Roelenga (Horecagebied Groningen/Friesland/Dren te) W.A. Klaar (HTD Noord en Oost Nederland) Mijn vrouw, mijn kinderen en ik willen u allen zeer bedanken voor de genegenheid en generositeit die wi van u hebben mogen ondervinden tijdens mijn afscheidsreceptie op 1 februari. Wij werden en zijn nog steeds overdonderd door de lovende speeches, de vermakelijke sketch ei i de vele geschenken waar wij nog lang van zullen nagenieten. Met veel blijdschap en dankbaarheid kijken wij terug op een heerlijke middag en avond gekenmerkt dooi vriendschap, gezelligheid, oprechtheid en spontaniteit. Mijn medewerkers en U allen maakten mijn afscheid tot een van de hoogtepunten van mijn vele jaren bij Heineken en Vrumona. Merci! Charles Corvei

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 18