Borrel medewerkers Colonne 15 Den Bosch Binnenkort wordt de nieuwe Colonne 15 van Verpakken Den Bosch officieel in gebruik gesteld. Voor iedereen die heeft meege werkt aan het totstandkomen van de nieuwe colonne, werd onlangs een borrel georgani seerd in het Heineken Ont spanningscentrum. "Na hard werken is het goed ontspan nen", zei eens een zeer geleerd heer. Bijgaande foto onder streept nog eens zijn gelijk. Zoeterwoude Het duurt nog even voordat de nieuwe Heine- ken-bedrijfskleding het dage lijkse beeld bij onze brouwerij zal bepalen. Dat het zover komt staat vast. "De medewerkers voor wie de bedrijf kleding is bestemd, moeten op 31 decem ber van dit jaar in het nieuw ste ken", aldus Projectcoördinator Bedrijfskleding Jos Bitter. Hij is voor dit project onder andere gevraagd vanwege zijn ervaring, als chef Restauratieve Dienst kantoor Zoeterwoude, met de inkoop van kleding voor kanti- nepersoneel. Inmiddels is geïnventariseerd hoeveel collega's in het nieuw worden gestoken. Dat zijn er 1000, die ieder (gemiddeld) 35 stuks kleding krijgen. Ook zijn kortgeleden, na een draagproef van anderhalve week door negen collega's van diverse afde lingen, de laatste kleine oneffen heden in de ontwerpen gladge streken. Jos Bitter: "Je moet dan denken aan kleine bijstellingen als het iets vergroten van een knoopsgat of de keuze voor drukknopen of elastiek. Kleine dingen, maar niet onbelangrijk. De proefdragers hebben hun vra genformulier veelal ingevuld met de collega's die de kleding ook gaan dragen. Daamit blijkt dat er erg positief wordt gere ageerd op de nieuwe kleding." Momenteel is de fabrikant druk bezig met het inkleuren en weven van de benodigde hoe veelheden stoffen. "Er is erg veel stof nodig en er mag natuurlijk geen kleurverschil zijn. In totaal neemt het produceren van de stoffen vier maanden in beslag. Gedurende die periode ga ik met de leverancier in april en mei alle vestigingen af om de maten op te nemen. Dan kan, wanneer ook de stoffen klaar zijn, het knippen en in elkaar zetten van de Heineken-bedrijfskleding beginnen," aldus Bitter. Nadat de kleding is voorzien van labels met streepjescode, kunnen de pakketten per per soon worden samengesteld. Vanaf 1 oktober start de uitle vering aan de betreffende per soneelsleden. Per 31 december moet iedereen de kleding dragen. Na afronding van dit project zal Jos Bitter weer terugkeren in zijn functie bij het vennemdp restaurant

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 15