Heineken-fietsen voor Energiedienst Met korting naar 30ste Indoor Brabant B* 14-17 maart 1996 HH^^^hhhhhhhkhhhbbhhhhééhhms Zoeterwoude De Energie- dienst beschikt sinds eind vorig jaar over twee opvallende Hei neken-fietsen. Met deze fietsen kunnen de medewerkers van de Energiedienst zich snel van de ene naar de andere kant van de brouwerij verplaatsen. Gerard van der Ploeg van de Energiedienst: "We hadden wel fietsen, maar die werden of regelmatig 'vermist' of ze had den een lekke band. Het eerste probleem hebben we opgelost door de nieuwe fietsen door Batavus in de kleur van Heine- ken te laten spuiten. Ook staat er nu een registratienummer op de fietsen. Zo kunnen ze niet meer ongezien langs de poort controle. Voor het tweede pro bleem hopen we binnen een maand een oplossing te hebben; dan komen er waarschijnlijk lekvrije banden op de markt." "Er is erg veel animo voor de fiet sen. Een aantal andere afdelin gen, zoals de Storingsdienst en het Dienstgebouw, heeft ook interesse in de Heineken-fiet sen. Ze zijn nu al een collector's item. Veel medewerkers vragen aan ons waar ze te koop zijn. Helaas moeten wij die mensen teleurstellen want de mooie groene fietsen worden niet aan particulieren verkocht", besluit Gerard van der Ploeg. Gerard van der Ploeg met de Heineken-fietsen van ik de Energiedienst Den Bosch De Brabanthallen in Den Bosch bieden van 14 tot en met 17 maart onderdak aan Indoor Brabant. Dit mede door Heineken gesponsorde inter nationale concours hippique wordt voor de dertigste maal gehouden. Indoor Brabant staat niet alleen bekend om haar paardesport- programma (van barrageshow tot kür op muziek) op wereld niveau. De entourage in de Brabanthallen mag er ook zijn. De promenades zijn vermaard om de gezelligheid. Stands met een royale keuze aan exclusie ve artikelen, hippische winkel tjes, afgewisseld met terrasjes voor een hapje en een drankje, zoals de zogenoemde "Heine ken Stal", vormen een traditio neel en gezellig ontmoetings punt voor de paardesportlii f- hebbers. De publieke belang stelling voor Indoor Brabant is enorm. Vorig jaar passeerden ruim 70.000 bezoekers de kas sa tijdens de concoursdagen. Wilt u dit schitterende paar- desport-evenement bijwonen? Dan geldt de volgende aanb ïe- ding voor personeelsleden: Op vertoon van uw Heineken-pas kunt u eenmalig maximaal v ei kaartjes kopen met een korting van 50 procent. Deze aanbieding geldt alleen de eerste keer dat u gedurende het evenement aan de kassa van de Brabanthallen kaarten koopt. De passe-partouts vallen niet onder deze kortingsregeling voor Heineken-personeel. hallen 's-Hertogenbosch Holland Rabobank Tulap computers Cehave nashuatec VOLVO

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 14