Gratis elas bii Amstel Gola Zoeterwoude Bij aankoop van een sixpack Amstel Gold krijgt de consument binnenkort een gratis glas cadeau. Dat gebeurt in het kader van de nationale consumentenpromo tie van Amstel Gold. Goed nieuws dus voor alle bierglas verzamelaars en consumenten die hun biertje uit het juiste, bij behorende glas willen drinken. Vooral omdat het weg te geven glas iets groter is dan de Amstel Gold-glazen die tot nu toe in omloop zijn. Vorm en uiterlijk zijn hetzelfde, maar in plaats van 25 centiliter heeft het nieu we glas een inhoudsmaat van 30 centiliter. Dit betekent dat voor taan het gehele flesje Amstel Gold in het bijbehorende merk- glas kan worden geschonken. Er blijft dan niet meer, zoals voor heen, een bodempje bier achter in de fles. Iets dat vooral prak tisch is in de horeca, waar de nieuwe glazen ook zullen wor den geïntroduceerd. De nationale consumentenpro motie gaat 4 maart van start in het thuisverbruik- en slijterska naal en loopt zolang de voorraad van de glazen strekt. Opvallende displays zorgen ervoor dat de promotie met het gratis glas onder de aandacht van de con sument wordt gebracht. De sfeervolle posters var de palingroker, kaasmaker botenbouwer en rietdekker zijn door Heinekenmede werkers ook in de PUM te bestellen. Vier posters in een kolce kosten 6,49 gulden. He bestelnummer is 6135. Voor 258,50 gulden kunt u de 4 posters ingelijst (in houten lijsten) bestellen. Het bestelnummer hiei- voor is 6136. Speciaalbier Amstel Gold behoort tot de voor je speciaal gaat zitten. E :n bier om van te genieten. En als dat dan gedronken kan worden uit een mooi glas, wordt dat extra genieten. Thema voortgezet Vorig jaar is de verpakking van Amstel Gold vernieuwd, aan gepast aan deze tijd. Tevens gi ig een thematische campagne van start onder de naam 'Hollands Goud'. In vele bladen versche nen advertenties van de paling roker en de kaasmaker. Twee oude ambachten die kennis, rijke traditie en ambachtelijk heid met het brouwen van Amstel Gold gemeen hebben. Eind 1995 verschenen op be scheiden schaal twee nieuwe advertenties in deze serie: de rietdekker en de botenbouwer. Vanaf 4 maart zullen de nieu we afbeeldingen veelvuldig in de bladen te zien zijn. groep speciaalbieren. Het is ge brouwen volgens een aloude, rijke traditie. Een aparte melange van gerstemout en speciale hop soorten geven Amstel Gold zijn volle, rijke smaak en een frui tig en hoppig karakter. Het alco holpercentage is 7 Dat maakt Amstel Gold tot een bier waar-

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 12