Blikjes ook via Kobe Gratis glas bij Kylian Amstel-bijdrage voor Artis van ;rote ook zon- ;roep 4 tot leeft 1 een rand- Idorp reali- iraak dvan kool- ntro- 70%. erfles voor arkt." (inko- vooi nappe t rela m in et var lijk is ur dc et zel' weter le om eau is ;ember in Den ijlpaa ;én jaar 300.000 it. de Hei- ca-gele- derbier- i Bosch n 1980, bier een orig jaar de voot 500.000 wordtn behalen Iteraa.'d de urit afdeling ijgaanle Japan Heineken bier in blik wordt voortaan ook via de haven van Kobe geïmporteerd in Japan. In december vorig jaar, kwam de eerste zeevracht met 33cl. blikjes aan in de na de aard beving inmiddels grotendeels herstelde haven. Sinds begin vorig jaar werden al blikjes Hei neken geïmporteerd via de haven van Tokio. Vanaf nu wordt 40% van de blikjes van uit Rotterdam aangevoerd in Kobe en 60% in Tokio. Bij de aankomst van de eerste scheepslading Heineken blikjes in Kobe werd officieel stil gestaan. De in die periode in Japan aanwezige mevrouw Van Dok-Van Weele (staatsecretaris Economische Zaken) overhan digde de eerste doos Heineken blikjes aan de burgemeester van Kobe, mr. Sasayama. Marketing manager Jalinlc van Heineken Japan bood hem een ingelijste, in sierschrift geschreven, tekst aan, ter herinnering aan dit bij zondere feit. De haven van Kobe kon niet eer der worden gebruikt, vanwege de verwoestende gevolgen van de zware aardbeving die deze stad vorig jaar op 17 januari trof. In december waren de haven en de infrastructuur in de stad zodanig hersteld, dat het sinds dien voor Heineken mogelijk is om de Japanse markt te bevoorraden via twee havens. Het Heineken bier in 33cl blik Zoeterwoude Heineken Brouwerijen heeft momenteel een nieuwe Kylian-promotie op de winkelvloer. Bij elke zes drager Kylian is een gratis Kolfje (het speciale Kylian-glas) mee- verpakt. Tijdens de actie-periode wordt Kylian stevig ondersteund door regelmatige uitzending van een radiocommercial In de supermarkt kunt u het speciale Kylian display-pallet tegenkomen. Daarop staan 28 zesdragers met het gratis Kylian-glas. In het schap vindt u Kylian met zijn 6,5% alcohol bij de zwaardere speciaal bieren. De speciale Kylian-promotie duurt tot medio februari. Amsterdam Amstel steunt de renovatie van het Aquarium van de Amsterdamse dieren tuin Artis. Daartoe is 6 decem ber een overeenkomst onderte kend in Amsterdam. Namens Amstel ondertekende landelijk unit-manager Horeca, Philip de Ridder (linies op bijgaande foto). Voor Artis, tevens een horeca- relatie van onze brouwerij, was economisch directeur Van de Pol de ondertekenaar. De gift van Amstel vloeit voort uit de viering van het 125-jarig bestaan van de eens in Amsterdam gevestigde Amstel brouwerij. In het Artis Aquarium zal de waterhoeveelheid bijna worden verdubbeld. Er worden vier 'mammoetbakken' gerealiseerd van 15 meter lang en 3 meter hoog. De werkzaamheden zijn in volle gang. In een gedeelte van het Aquarium wordt on dermeer een stukje van een Amsterdamse gracht nage bootst. In de maand juli van dit jaar wordt het vernieuwde Aquarium van Artis geopend. Op de foto van links naai A rechts: burgemeester Sasayama, mevrouw Van Dok-Van Weele, de heer falink (marketing manager Heineken fapan), consul-generaal Everaars en ambassadeur Van Nouhuys wordt sinds begin 1995 naar Japan geëxporteerd vanuit Nederland. Sinds begin juli geldt dat ook voor 45cl blikken. De brouwerij Kirin brouwt lokaal Heineken bier in licentie, dat wordt afgevuld in flessen en fusten.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 7