Uitslag achtste ronde Ideeënbus PUM en Carnaval Davis Cup weer naar Amerikanen Amstel met z'n alien A A Heineken was ook buiten het centre court aanwezig tijdens de finale in Moskou Woensdag 27 december 1995 vond de trekking plaats van de achtste ronde van het Amstel met z'n allen Spel. De goede antwoorden van deze ronde waren: Woord van 't Vat: Vraag van 't Vat: Getal van 't Vat: Gokje van 't Vat: Beeld van 't Vat: Verrassing van 't Vat: Amstel assortiment Malt B 1870 B 8 Oud Bruin Amstel Gold Hoofdprijswinnaar was dit keer de heer B.C. Vink uit Rosmalen. Hij kreeg van ons de barbel met inscriptie toegestuurd. De trek king hiervoor werd verricht door de Juridische Dienst in Zoeter- woude. Alle winnaars hebben hun prijs thuisgestuurd gekregen. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. In de volgende Vers van 't Vat zal, als alles volgens planning verloopt, worden bericht over de winnaar van de grote hoofdprijs: een reis voor twee personen. De winnaar wordt getrokken uit de inzendingen op alle acht ronden van het Amstel met z'n allen Spel. Beloning Aanmoediging Horecagewesten H. van Rheenen (Brabant) 100,00 Bunnik D.E. Turksma (Verpakken) 2.775,00 A. Oosterman (Verpakken) 100,00 A.M. Oskam (Verpakken) 600,00 R.L. Bacas (Verpakken) 125,00 W.J.M. Suter (Verpakken) 250,00 P.C.M. de Jong (Storingsdienst) 125,00 H.J. Bakker (Intern Transport) 75,00 Den Bosch Het PUM in Den Bosch is tijdens de komende carnavalsdagen gesloten op maandag 19 en dinsdag 20 februari. Maandag 19 februari is tevens een collectieve ATV-dag voor onze Bossche collega's. Hoort, zegt het voort. Amsterdam Voor de 31ste keer in de geschiedenis van de Davis Cup heèft het tennisteam van de Verenigde Staten de fel begeerde cup mee naar huis genomen. De finale vond plaats op 1, 2 en 3 december in Mos kou, waar de Amerikanen het opnamen tegen Rusland. Vooral dank zij het sterke spel van Pete Sampras wonnen de Amerika nen relatief gemakkelijk. De Davis Cup, waarin landen teams tegen elkaar strijden in diverse klassen, wint de laatste jaren aan populariteit. Dat was ook de reden voor Heineken om haar naam aan dit evenement te verbinden als sub-sponsor. Internationaal sponsorship manager Anneke Ubbink is dan ook tevreden over het eerste jaar Davis Cup sponsorship. "Ondanks het feit dat we een relatief kleine sponsor zijn, hebben we toch veel uitstraling voor het Heineken-merk kun nen creëren. Onze borden rond om de baan stonden op goede posities, zodat het beeldmerk vaak in beeld is geweest tijdens televisie-uitzendingen." Pete Sampras Het winnende Amerikaanse team Maar Heineken heeft nog meer tennisijzers in het sponsoring- vuur. Naast de Davis Cup spon sort Heineken ook de US Open, een van de belangrijkste ten nistoernooien en onderdeel van len, dat op gras wordt gespeeld. Dit toernooi wordt als voor bereiding voor Wimbledon beschouwd en zal plaatsvinden van 10 tot en met 16 juni. De heren zullen dan strijden om de Heineken Trophy. de Grand Slam. Dat laatste is een serie van vier toernooien, waar ook Wimbledon, Roland Garros en de Australian Open toebehoren. Heineken USA sponsort verder drie toernooien. Heineken Nederland onderte kende recentelijk een contract voor sponsoring van het tennis toernooi voor heren in Rosma

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 23