Uitslag Kerstpuzzel 4IZÉ1 Dankbetuigingen 22 (Vervolg dankbetuigingen van pagina 19) Namens mijn vrouw en mij, wil ilc de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van onze 40-jarige trouwdag op 22 november jl. mochten ontvangen. A.f. Robben Gewoontegetrouw ontvingen mijn vrouw en ik onlangs het bekende, met veel zorg samengestelde, Heineken kerstpakket. Ook nu weer kunnen wij niet anders dan u hiervoor onze meest hartelijke dank betuigen. Reeds 15 jaar genieten mijn vrouw en ilc van ons Heineken pensioen en even zovele malen was het juist uw kerstpakket dat onze kerstdagen zo mooi maakte. Onze dank gaat vergezeld van onze beste wensen voor 1996. Th. f. Stevens De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Hiermede wil ilc ook namens mijn vrouw, de directie van Heineken bedanken voor het drankenpakket en de plant die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. J.F. Bredewold Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de aangeboden receptie van mijn 371/2-jarig dienstjubileum op 15 december 1995. En ook alle andere medewerkers van Heineken. Een dag om nooit te vergeten. Bedankt! B. Wolters Mede namens mijn kinderen wil ik Heineken, met name mevrouw S. van Kooten, hartelijk danken voor de belangstelling bij het overlijden van mijn man. Het was hartverwar mend en een grote steun voor mij dat er zoveel oud-collega's waren bij het afscheid van mijn man. Hartelijke dank daarvoor. Rie van der Pauw-Hinke Amsterdam Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken zeer hartelijk danken voor het uitstekende kerstpakket dat wij mochten ontvangen. Het is tevens een bewijs er nog steeds bij te horen. P.F. van de Leelie n liLfri- Zoeterwoude Velen van u hebben weer meegedaan aan onze jaarlijkse kerstpuzzel (zie nummer 12/95). We kregen in totaal 125 inzendingen binnen. Uit de goede oplossingen (een ingevulde kerstpuzzel èn slag zin, want dat was onze vraag) hebben we drie winnaars getrokken. Dat zijn C. Ravenstein uit Den Bosch, J. v. Doorn uit Den Haag en Mw. E. v.d. Griend uit Rotterdam. Zij hebben inmiddels hun prijs (een cadeaubon van 25 gulden) thuisgestuurd gekregen. Win naars, nogmaals gefeliciteerd! Hiernaast vindt u nog eens de goede antwoorden. 3fi 58 ?7 47 9 89 4? I M L u K 1 1?? 5 31 55 40 \K M 5

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 22