Afscheid J. Wesdorp 25 jaarG. van Summeren 25 jaar H.Th. Wilms Zoeterwoude Na 36 jaar bij onze onderneming in dienst te zijn geweest, nam de heer J. Wesdorp 6 december 1995 afscheid van Heineken. fan maakt gebruik van de VUT- regeling. Tijdens het informele gedeelte dat plaatsvond in De Hooiberg, sprak Rob Elert de afscheidnemer toe. Hij belichtte in het kort diens loopbaan bij Heineken. fan heeft vanaf 1959 vele jaren in het buitenland gewerkt, maar was tevens werk zaam bij Heineken in Rotter dam en bij HTS in Zoeterwou de. Hij eindigde zijn carrière als Chief Engineer bij Murphy Bre wery in Ierland. Tijdens de receptie werd Jan verrast door een aantal oud-collega's van HTS. Gebaseerd op de oude tele visieserie Farce Majeur, werd op hilarische wijze ingegaan op de werk- en leefgewoontes van fan. Uit volle borst werd het refrein meegezongen, fan dankte in zijn speech alle collega's voor de goe de samenwerking en hief samen met zijn vrouw Katrijn het glas op een goede toekomst voor alle genodigden. Horst In Café Restaurant De Oude Lind te Horst (Limburg) vond donderdagavond 7 decem ber 1995 de viering plaats van het 25-jarig dienstjubileum van de heer H.Th. Wilms. Hay is chauffeur bij de Drankenhandel Vullinghs Janssen Huyben in Horst .Hij werd op deze voor hem zo belangrijke avond ver gezeld door zijn vrouw, kinde ren en andere naaste familiele den. Tijdens de voorontvangst werd de jubileumspeld uitge reikt door Rob van Leendert, waarna Hays jongste zoontje een ge-dicht voordroeg en Hays vader hem een zelfgemaakte tekening overhandigde. Op de zeer drukbezochte recep tie werd allereerst het woord gevoerd door Gaston Goossens, die Hay typeerde als een hore- ca-man in hart en nieren en tevens als een groot liefhebber van feesten en partijen. Vervol gens nam Frans Allaart het woord en bood Hay namens de collega's een gereedschaps koffer met inhoud aan. Nadat Frans bij wijze van grap alle aan wezigen oordoppen had uitge reikt vanwege het stemvolume van Hay, sprak de jubilaris een kort dankwoord uitLater op de avond werd door een aantal vrienden en familieleden nog een Wild West-act opgevoerd. Het feest werd tot in de kleine uurtjes voortgezet. Dick ting, 1 ten vezi verc glas i en leid Oss De heer G. van Summe ren vierde op 22 december 1995, vergezeld van zijn vrouw Thea, zijn kinderen en ouders, 'zijn 25-jarig dienstjublileum. Tij dens de voorontvangst in Cafe Restaurant 't Putje in Oss werd Gerrit in aanwezigheid van zijn familie en enkele genodigden toegesproken door Gewestelijk Unit Manager Hans OlthoffDe receptie vond plaats in Zalen centrum De Raaf te Schaijk, waar vele collega's en vrienden Gerrit kwamen gelukwensen. In zijn toespraak belichtte Anton van der Sterren de loop baan van Gerrit, waarbij hij op zeer humoristische wijze een aantal voor Gerrit zeer type rende anekdotes memoreerde. Aangenaam verrast waren Ger rit en Thea door het prachtige cadeau: een hardhouten tuin- ameublement. Na een kort dankwoord van Gerrit werden hij en Thea uitgenodigd voor de eerste dans, waarna de avond op zeer geanimeerde wijze nog enkele uren werd voortgezet.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 21