Afscheid drie 'Vrumonianen' in memoreerde hij de diensttijd van de heer Costa Martinez. Tot slot bedankte de heer Costa Martinez zijn collega's en de directie van Heineken. Hierna werd iedereen in de gelegenheid gesteld de heer en mevrouw Costa Martinez persoonlijk de hand te schudden. gezelschap naar het HOC waar in een gezellige ambiance de receptie plaatsvond. De perso neelsfunctionaris Thomas Hou- dijk opende de receptie en heet te de familie van harte welkom. Na een kort woord van Jan Wil lem Kroonen hield groepsleider Piet Stams een toespraak. Hier nez werd tezamen met zijn vrouw in de directiekamer ont vangen door de heren Ubbink, Kroonen, Stams en Houdijk. Na de officiële ontvangst ging het Den Bosch De heer M. Costa Martinez nam 24 november afscheid van Heineken. Hij maakt gebruik van de VUT- regeling. De heer Costa Marti- leider Intern Transport en Dick Symonsma, Chef Bewaking, spraken een afscheidswoord ten overstaan van de vele aanwezi gen. Na het officiële gedeelte werd door de aanwezigen het glas geheven op de voorspoed en gezondheid van de drie afscheid nemende 'Vrumonianen'. van Vrumona, de heer Over- gaauw, waarbij ook familiele den en enkele goede vrienden van de drie heren aanwezig waren, verhuisde het voltallige gezelschap naar het bedrijfs restaurant voor de officiële toe spraken. Ton Peeters, Wachtchef Ver pakken, Henk v/d Berg, Groeps oever hadden besloten gebruik te maken van de VUT-regeling, terwijl de heer Ruitenbeek met pensioen ging. Na een gezellige voorontvangst door de Algemeen Directeur Bunnik Op 29 november namen bij Vrumona Abderrah- man Belqadi, Theo Ruitenbeek en Willem van Rijnsoever officieel afscheid. De heren Belqadi en Van Rijns Van links naai rechts: Theo Ruitenbeek, Willem van Rijnsoevei en Abderrahmane Belqadi

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 20