Huwelijken Geboorten Geslaagden Buitenland Horecagebieden E.F. v.d. Kroft (HTD Randstad) met mw. J. v.d. Maat Zoeterwoude Mw. S. van Walsum (Verkoop Thuisverbruik) met R.O. de Ruiter Amsterdam Marijn, d.v. Mw. E.R. Wasch- De Kant (concern brandteam Heineken) Bunnik Warda, z.v. E.H. Kaouass (Verpakken) Horecagebieden Robin, z.v. mw. K. Magnee-Ashby (Drankenhandel Den Haag) Rotterdam Laura, d.v. mw. C. Pattinama-de Weijze (orderbehandeling traffic) Zoeterwoude Dave, z.v. mw. C.C.M. Plooii-Vink (Kwaliteitsdienst) Christiaan, z.v. W.F. Vogelenzang (Operations Export) Reinoud, z.v. E.H. Kotte (Brouwen) Anna, d.v. B. Schroef (Operations Binnenland) Britte, d.v. S. Timmermans (Packaging Technology) Den Bosch Voor het diploma Middelbare Veiligheidskunde: P.G.M. van Os (Commercie Bier) Voor het diploma Logistiek Management: A.f. van Wanrooi) (Operationele Planning) en J.G. Feijer (Interne Dienst) Voor het diploma Schriftelijk Rapporteren I: J.A.W. Witmer (T.D. V&O Onderh. Mech.) Voor het certificaat Aseptisch Ver pakken: f.C.M. Snijders (Verpakken) Voor het diploma Primaire Oplei ding Mechanisch Operator-A: D.A. Kuijer (Verpakken) Voor het diploma Basis Operator Theorie: G.A.M. v.d. Velden en P.J. van Diepen (beiden Verpakken) Voor het diploma Basis Opleiding Verpakken: P.S. Thelen (Verpakken) Voor het diploma Module Oplei ding Oefening en Voorlichting: A.H.A.M. van Geffen (Brandweer) De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Horecagebieden Voor het diploma S.P.D. ETV: mw. I.C.M. van Kronenburg-Kemps (Drankenhandel Eindhoven) Voor het diploma Cafébedrijf: J.C. Schinkel (HTD Berkel en Rodenrijs) Zoeterwoude Voor het diploma Accountant Administratie Consulent AA: mw. M. Vermeulen (Interne Accountantsdienst) Voor het diploma NIMA-A: P.P. Wennekes (Pl. Administratie) Voor het diploma Bedrijfs- audiometrist: f.H. Vos (PZ Staf Commercie Bier) Voor het diploma Marketing communicatie A: mw. M. Geleijns (Verkoopbinnendienst Thuisverbruik) Voor het praktijkdiploma Marketing: mw. V.M.M. Zwetsloot (Planning Control Marketing Bier) Voor het diploma S.P.D. Bedrijfs economie 2: J. Veenstra (Debiteuren) Voor het deelcertificaat Hogere Computerkunde: f.P.R. Rooijens (Technische Dienst) Voor het certificaat VaPro Basis operator: f.M. van Dijke en f.W.G. Verver (beiden Verpakken) Voor het certificaat Veiligheid I: C.W.J. Duivenvoorden, R.W. Gorter, C.G. v.d. Schoor en A. v.d. Toom (allen Verpakken) Voor het certificaat Veiligheid II: C.J. Koppen (Verpakken) Verenigde Staten De heer W.L. Stofmeel is per 15 januari 1996 uitgezonden naar de Verenigde Staten van Amerika, waar hij de functie zal bekleden van financial manager bij Heineken Latin America Caribbean Ine, te Coral Gables, Florida. Angola De heer R.E.L. Costa Campos is per 1 januari 1996 uitgezonden naar Angola, waar hij de functie zal bekleden van Financial Manager bij NOCAL S.A.R.L. te Luanda. Bahamas De heer N.A. Vervelde is uitgezonden naar de Bahamas, waar hij per 1 februari 1996 de functie van General Manager zal aanvaarden bij Common wealth Brewery Ltd. te Nassau. De heer P.F.W. Smith is per 16 januari 1996 teruggekeerd van de Bahamas, waar hij de functie uitoefende van Bottling Hall Manager bij Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau. Brazilië De heer G.K. Larson heeft per 3 november 1995 zijn detachering als Brand Manager Heineken bij Cervejarias Kaiser Brasil Ltda. te Campinas beëindigd. Cambodja De heer L.M. Harinck is per 6 januari 1996 uitgezonden naar Cambodja, waar hij de functie zal bekleden van Electrical Installation Engineer bij Cambodia Brewery Ltd. te Phnom Penh. China De heer J.F. Foster is per 8 januari 1996 uitgezonden naar China, waar hij de functie zal bekleden van Brewery Manager bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. te Shanghai. Singapore De heer A.J.M. Blüm is per 1 januari 1996 uitgezonden naar Singapore, waar hij de functie zal bekleden van general manager bij Asia Pacific Breweries Pte. Ltd. te Singapore. De heer Blüm bekleedde tot deze datum de functie van general manager bij SP Holdings te Port Moresby in Papoea Nieuw Guinea. Congo De heer W. Brink is per 1 januari 1996 teruggekeerd uit Congo, waar hij de functie uitoefende van directeur Financier bij Brasseries du Congo te Brazzaville. Spanje De heer A. Been is per 1 januari 1996 gedetacheerd bij El Aguila in Spanje, waar hij de functie zal bekleden var installation manager Bottleline. Zaïre De heer M. Busain is per 1 januari 1996 uitgezonden naar Zaire, waar hij de functie zal bekleden van directeur d'Administration bij Bralima S.A.R.L., Kinshasa.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 18