Multimuts bij Rivella Bunnik Binnenkort staan grote delen van Nederland weer in het teken van carnaval. Reden voor Rivella om iets extra's te doen voor de zuide lijke provincies van ons land: tot en met week 7 (de week voor carnaval) zijn in vierhonderd winkels gratis carnavalsmas kers verkrijgbaar bij aankoop van een fles Rivella. Het gaat om een mannelijke en een vrouwelijke versie. Daar naast is er een actie voor alle horeca-ondernemers in ons land. Deze wordt via het zoge noemde Drankenjournaal in het Bierblad bekendgemaakt. De horeca-ondernemer krijgt bij aankoop van drie kratten Rivella 20 cl. een gratis feest- pakket, waarin veertig (carna- vals)maskers, viltjes en tafel- kaarten zitten. Multimuts Tegelijkertijd met deze acties kunnen consumenten in heel Nederland sparen voor de Mul timuts van Rivella. Het gaat hier om een blauwe, beetje vreemde muts (winkelwaarde vijftig gulden), die je op zeven verschillende manieren en Rivella''s béétje vreemde maskers zullen opvaller tijdens het komende carnaval in het weekeinde van 17 februari momenten kunt gebruiken. Leuk als muts of sjaal voor de wintersportvakantie, het carna val, of bij het schaatsen. Deze actie loopt tot en met half maart. Alle flessen van Rivella zullen drie weken voorzien zijn van een halshanger en zeven weken van een actie-etiket. Zowel op halshanger als actie etiket staat alle informatie over de multimuts, hoe je deze kunt gebruiken en hoe je er een kunt sparen. Dat laatste kan met behulp van de rode dopringen. Bij 0 rode dopringen, betaal je 35,00 gulden (inclusief hand ling- en verzendkosten). Bij drie dopringen 30,00 gulden, bij zes 25,00 gulden en bij tien rode dopringen 17,50 gulden. Dit alles onder de slogan: Rivella Multimuts: een beetje vreemd, maar wel lekker warm! De actie wordt ondersteund met ver schillende reclame-affiches op bushokjes in het westen var, ons land. Daarnaast zal Rivelk alle fietskoeriers in de steder Amsterdam, Utrecht, Arnhem en Rotterdam gratis van een Rivella Multimuts voorzien Foto's van deze actie zijn terug te vinden in de dagbladen. De multimuts kan op verschillende manieren worden gedragen

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 12