Kakebeeke proost met Clinton Carnavalsbier goedgekeurd Jaarfeest De Ridder Dublin Marien Kakebeeke, directeur van de Ierse brouwerij Murphy (eigendom Heineken), heeft onlangs een glas Murphy's Irish Stout mogen heffen met de Amerikaanse president Bill Clinton. Dat gebeurde in een pub in Dublin, tijdens het recente bezoek van Clinton aan Ierland. De president vond Murphy's Irish Stout 'lovely' en Kakebeeke zag tot zijn vreugde bijgaande foto in allerlei kranten ver schijnen. Weer een stapje ver der in de internationalisering van het Stout bier uit Cork. Murphy-directeur Kakebeeke (links) en president Clinton Maastricht Stadsbrouwerij De Ridder vierde 25 november zijn jaarfeest in een gezellige Ridder-lokatie, waar een goed glas De Ridder, Vos en Wieckse Witte werd geschonken. Er was gelegenheid tot dansen op gevarieerde muziek. De avond werd onderbroken voor een fotowedstrijd, waarbij medewerkers de namen moes ten raden van verschillende baby-foto's van hun collega's. De fotowedstrijd was nog een hele klus De winnaar kreeg een Wieckse Witte zakhorloge. Medewerkers van de afdeling Expeditie werden deze avond gehuldigd als 'collega's van het jaar'. Zij hebben bij een brand op het terrein van Beiten Trans porten (waar de opslag en ma gazijnen van brouwerij De Rid der zijn) middenin de nacht assistentie verleend. Dankzij hun medewerking zijn enkele vrachtwagens in veiligheid ge bracht. De medewerkers van de afdeling Expeditie stelden hun oorkonde met brandweerauto zeer op prijs. Oeteldonk Prins Amadeiro XIII van Oeteldonk heeft 17 november het bier voor de komende carnaval goedge keurd. Hij deed dat tijdens het tradi tionele biersteken in de Brouw- zaal van de Oeteldonkse Hof- brouwerij (zoals Heineken Den Bosch heet in carnavals-dagen). De prins werd daarbij gade geslagen door zijn hofhouding en een Heineken-vertegenwoor- diging. In de Brouwzaal werd Amadeiro begeleid door brou wer Charles v.d. Splinter. Prins Amadeiro XIII steekt het bier, geassisteerd door Heineken brouwer Charles v.d. Splinter

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 6