45-jarig jubileum reisvereniging Officiële opening bedrijfsrestaurant Heineken Crossover Award voor Hit the Boom! Uitslag zevende ronde Amsterdam De Heineken Crossover Award 1995 wordt 30 december uitgereikt aan 'Hit the Boom!', een zesmans for matie uit Amsterdam. De win naar is daarmee dé Nederlandse band die vernieuwend bezig is in het gebied tussen pop en jazz. Als beloning voor het behalen van de eerste plaats zal Hit the Boom! door Heineken worden uitgezonden naar een groot Amerikaans jazzfestival. Naar alle waarschijnlijkheid wordt dat het New Orleans Jazz Heritage Festival, dat komend voorjaar wordt gehouden. De winnaar van de Heineken Crossover Award 1995 werd gekozen door de consument. Alle deelnemende artiesten waren te vinden op de cd 'Hard- ToGet HardToBeat'. Tevens waren de bands dit jaar te horen tijdens de live optredens van de HardToGet-Tour in Amster dam, Rotterdam, Tilburg, Arn hem, Alkmaar en Zandvoort. Na het beluisteren van de cd of na het bijwonen van een op treden, kon iedereen een stem uitbrengen op diens favoriete artiest. Kom naar De Melkweg! Tijdens de 'Final Groove', een groot feest in De Melkweg in Amsterdam op 30 december zal de hoofdprijs op 'spetterende' wijze aan de winnaar worden uitgereikt. Aan deze avondwer ken verder mee All the King's Men (winnaar van de Heineken Cross Over Award 1994), Men- doza Dance Parti, Saxual Haras sment en de dj's Graham B en Frankie D. Ga dat zien! (Bel voor meer informatie De Melkweg in Amsterdam: 020-6241777). De winnende band 'Hit A the Boom!' Donderdag 30 november vond de trekking plaats van de zevende ronde van het Amstel met z'n Allen spel. De goede antwoorden van deze ronde waren: Woord van 't Vat: Vraag van 't Vat: Getal van 't Vat: Gokje van 't Vat: Beeld van 't Vat: Sfeer echt c 17 c 4 ganzenbord Verrassing van 't Vat: Vrienden voor het leven Hoofdprijswinnaar was dit keer de heer W. Erkeland uit Nijmegen. Hij kreeg van ons de barbel met inscriptie toegestuurd. De trekking hiervoor werd verricht door de Juridische Dienst in Zoeterwoude. Alle winnaars hebben hun prijs thuisgestuurd gekregen. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De trekking van de laatste ronde vindt eind deze maand plaats. De hoofdprijs zal in januari worden getrokken. Rotterdam De reisvereniging Vers van 't Vat heeft 10 novem ber haar 45-jarig jubileum ge vierd. Dit gebeurde met een gezellig avondje uit, waarbij volop gegeten (koud buffet) en gedanst kon worden. Ook was er gelegenheid tot schaken en andere spelletjes, zoals het Rad van Avontuur. Het bestuur kreeg tot zijn verrassing nog een aantal waardebonnen en bloemen in het kader van het jubileum. Het PUM in Den Bosch is 2 januari 1996 de gehele dag gesloten. Dat heeft de Interne Dienst van onze Bossche brouwerij kortgeleden bekendgemaakt. Den Bosch Ed Veen, manager Interne Dienst, opende 1 decem ber op officiële wijze het nieu we bedrijfsrestaurant in Den Bosch. Hij deed dat met een korte speech, waarbij hij inging op het feit dat de oude kantine een van de eerste gebouwen was die op het brouwerijterrein van Den De nieuwe bedrijfskantine Bosch verrees. Na deze geschie denis konden de circa 130 bezoekers (onder wie de bedrijfs leiding en de kantine-mede- werkers met hun partners) de nieuwe aanwinst bewonderen. Volgens Ed Veen mag het resul taat er dan ook zijn: zaal en buffetten zijn gemoderniseerd en de verlichting is minder fel dan voorheen. "De kantine moet je het gevoel geven dat je thuis bent."

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 35