Win een tapijt naar eigen ontwerp! vestiging. Het formulier bevat een stramien waarop u uw ont werp kunt tekenen. Tevens staan alle voorwaarden voor deelname erop vermeld. Bewaart u trouwens deze Vers van 't Vat zorgvuldig, want alleen op deze pagina kunt u zien uit welke kleuren* u kunt kiezen.U kunt tot 15 februari 1996 uw ontwerp inzenden. Het juiste adres staat ook op het deelnameformulier. Wij wensen u veel inspiratie toe. Wellicht dat u over enige tijd kunt genieten van een exclusief ontworpen tapijt... Een tapijt in de kamer naar uw eigen ontwerp uitgevoerd. Dat is de prijs voor het beste, origi neelste of aardigste ontwerp in een unieke Sourcy-actie. Speciaal voor medewerkers van Heineken Nederlands Beheer stelt Sourcy zo'n prijs ter beschikking, ter waarde van f 1200,-. Sourcy heeft jaarlijks enkele direct-mail acties. Bij die acties wordt een groep consumenten aangeschreven, waarvan bekend is dat zij regelmatig Sourcy koopt. Dat is ondermeer be kend doordat die consumenten al eerder hebben meegedaan aan bepaalde Sourcy-acties. Voor die trouwe consumenten heeft Sourcy in samenwerking met de Bijenkorf een tapijt-ontwerp wedstrijd georganiseerd. Bij de Bijenkorf is het namelijk moge lijk een tapijt te laten maken naar eigen ontwerp voor de prijs van twaalfhonderd gulden. De Sourcy-consumenten die mee doen aan de tapijt-ontwerpwed strijd maken kans op een gratis tapijt. Van de tien beste ont werpen worden de kosten van het laten maken van hun ta pijt betaald door Sourcy en De Bijenkorf. Doe ook mee Speciaal voor alle collega's die in dienst zijn van Heineken Nederlands Beheer B.V. orga niseert Sourcy ook een tapijt ontwerpwedstrijd. De prijs: een tapijt naar uw eigen ontwerp! Het gaat om een wollen getuft tapijt van het formaat 170 x 240 centimeter. Een tapijt dat vast een ereplaatsje zou krijgen in uw woonkamer, of wellicht in uw slaapkamer of in een van de kinderkamers. U kunt kiezen uit twintig verschillende kleu ren. Daarvan mag u er maxi maal tien gebruiken. Keuze genoeg dus. Laat uw creativiteit de vrije loop. Ontwerp een tapijt dat qua kleurencombinatie pre cies past bij uw inrichting. Of maalt een tapijt dat geënt is op die leuke kindertekening... Het maakt niet uit. Zolang het maar creatief en origineel is. Een des kundige jury beoordeelt alle inzendingen. Hoe meedoen? Voor de collega's die aan deze actie willen meedoen, heeft Sourcy deelnameformulieren laten drukken. Zo'n formulier kunt u vanaf 15 december op halen bij de portier of het per- soneelsuitgiftemagazijn van uw De afgebeelde kleuren kunnen afwijken van de originele wollen garens

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 20