Overleden gepensioneerden Mijn vrouw en ik zijn diep onder de indruk van de vele blijken van sympathie ter gelegenheid van mijn afscheid. Tijdens de receptie op 6 november kreeg ik gaandeweg een gevoel van spijt van mijn keuze voor de VUT. Het besef dat ik afscheid nam van al die goede vrienden en collega's vervulde mij met gemengde gevoelens. Mede namens mijn vrouw dank ik allen die dit afscheid tot een voor ons onvergetelijke gebeurtenis hebben gemaakt. Het was heel bijzonder. Wij hopen het contact met u te kunnen behouden. C. van Es Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het drankenpakket, het mooie bloem stuk en de envelop met inhoud die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk op 5 september jl. mochten ontvangen. Ook het bezoek van mevrouw Wohlgemuth werd zeer op prijs gesteld. C. den Uijl Namens mijn vrouw en mij, heel hartelijk bedankt voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Een goed gevoel er nog steeds bij te horen. Aretia en Nol Talmon Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Lenie en Jan van Gog Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket, die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. G. Knook Mede namens mijn vrouw dank ik de directie van Heineken oprecht voor de prachtige bloemen, het drankenpakket en de envelop met inhoud ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk op 7 november jongstleden. J.D. Salomons Onze afscheidsreceptie was precies wat we wilden: eenvoudig en ongedwongen. Hartelijk dank aan allen die aanwezig waren. Degenen die helaas niet aanwezig waren wensen wij veel plezier in het werk en een goede gezondheid. Herman en Jenny Gerritsen Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket, die wij uit handen van mevrouw Van Kooten mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. H.S.S. Veenhuis Deventer Bij deze wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk dat ik ontvangen heb met mijn 65ste verjaardag. Fijn dat Heineken nog aan de oud-medewerkers denkt. Mijn ROWOR-periode is nu ten einde. Ik hoop nog vele jaren van het mooie pensioen te mogen genieten. J. van Dijk Nuenen En toen ging de bel en stond daar de charmante Miryam van der Linden namens Heineken met een grote bos bloemen en een aantal heerlijke flessen drank om ons nog te feliciteren met ons 40-jarig huwelijksfeest dat wij kortgeleden gevierd hadden. Wat een heerlijke onderneming die op deze manier oud-medewerkers niet vergeet. Prachtig! Heineken, je denkt aan alles. Heel hartelijk bedankt. Nieke en Gerrit van Hilten Oet Gelaen De heer F.N. Belderink (83) is overleden op 13 november 1995. De heer Belderink is op 16 maart 1953 bij Amstel in dienst getreden. Sinds 1 augustus 1977 was hij met pensioen. Op 10 november 1995 is de heer C. de Roos (85) overleden. Hij trad op 11 mei 1939 in dienst te Rotterdam. De heer Roos is op 1 juli 1975 met pensioen gegaan. De heer L. Reinders (66) is overleden op 9 november 1995. De heer Reinders is op 1 december 1974 te Den Bosch in dienst getreden. Sinds 1 augustus 1994 was hij met pensioen. Op 5 november 1995 is de heer H.K. Boers (73) overleden. Hij trad op 16 maart 1955 in dienst te Amsterdam. De heer Boers is op 1 april 1987 met pensioen gegaan. De heer J. Bragonje (77) is overleden op 3 november 1995. De heer Bragonje is op 1 juli 1941 te Amsterdam in dienst getreden. Sinds 1 mei 1983 was hij met pensioen. Op 4 november 1995 is de heer J.N. van Zandbeek (75) overleden. Hij trad op 22 juli 1968 in dienst te Den Bosch. De heer Van Zandbeek is op 1 december 1984 met pensioen gegaan. Op 20 november 1995 overleed de heer M. de Graaf (82). Hij trad op 29 september 1969 in dienst bij Vrumona. Op 1 augustus 1978 ging hij met pensioen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 19