Geboorten Buitenland Geslaagden Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Den Bosch Th. Bastiaans (Interne Dienst) met mw. I. Withagen Mw. S. Hakstege (Brouwen) met J. Corsten B. Bos (DCS) met mw. S. van Hout De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Horecagebieden G. Fransen (Drankenhandel Rijssen Magazijn) met mw. M.J. Pley P.P. van Styrum (Hoofddorp) met mw. C.J.W. Zaal Rotterdam J. Vis (Export Informatisering) met mw. Y.E. Yark (Export Informatisering) Zoeterwoude J.H. Renqvist (Verzekeringsadminis tra tie) met mw. W.M. Simons Amsterdam Thomas A.C., z.v. mw. I.C.I. van Aalst (Corporate Management Development) Fharaigha A.E., d.v. mw. J.M.F. van den Hogen (Corporate Public Affairs Den Bosch Diederik, z.v. F. Donders (Brouwen) Teun, z.v. A. Michiels (Interne Dienst) Buitenland Thomas, z.v. M.W.F.M. Dietvorst (Grande Brasserie de Nouv. Caledonie, Nieuw Caledonië) Deion, z.v. D. Heijn (Tempo Beer Industries Ltd., Israël). Zoeterwoude Roos, d.v. mw. J.C. Hoogendoorn (Loopbaanontwikkeling) Chanell, d.v. B.W. Verwoerd (Kwaliteitsdienst Verpakken) Kevin, z.v. R. v.d. Wal (Verpakken) Fernando, z.v. C.W. Oppelaar (Operations Export) Spanje De heer T.F. van Lambaart is per 29 november 1995 uitgezonden naar Spanje, waar hij de functie zal bekleden van product manager Heineken bij S.A. El Aguila te Madrid. Horecagebieden Francisca, d.v. J.E. Veenman (Drankenhandel Grouw) Berend, z.v. mr. M. Alblas (Arnhem) Sara C. en Sophie E., d.v. M.H.J. Janssen (Drankenhandel Groningen) Rwanda De heer P. Boets is per 1 november 1995 uitgezonden naar Rwanda, waar hij de functie zal bekleden van directeur de Vente et de Distribution bij Bralirwa S.A. te Kigali. Japan De heer L.C J. Evers is per 6 november 1995 uitgezonden naar Japan, waar hij de functie zai bekJeden van marketing manager bij Heineken Japan K.K. te Tokio. Den Bosch Voor het diploma Basisoperator theorie: H.J.J. Merkx, P.J. van Diepen, A. van Breugel, J.J.H. van den Berg, G.A.M. van de Velden, L.M.C. van Es, J.H.M. Veldhuizen, M.A.A. Steijn, M.F. Montiel, J. Krop, B.J.A. Janssens, P.J.S. Gloudemans sr., M. Demirel en C.C.A. Bressers (allen Verpakken) Voor de basisopleiding NVC Verpakken: W.A.J.C.M. v.d. Linden en H.B.M. Boley (beiden Verpakken) Zoeterwoude Voor het diploma VaPro mechanisch operator A: J.P.N. van Rijn en L.C. van der Plas (beiden Verpakken) Voor het Dirksen Intek Getuigschrift Elektrische basisbegrippen B 'De Netaansluiting': R. Louwrier (Technische Dienst) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden D. Wijgman (Hoofddorp) A.P.A.A. Molmans (Hoofddorp) Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken bedanken voor de prachtige bloemenmand die ik voor mijn 65ste verjaardag mocht ontvangen. C. de Blok

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 18